Organizator:

Targi branży logistycznej. Poznaj Modernlog 2024

Podziel się

Już na początku czerwca Poznań stanie się centralnym miejscem spotkań sektora logistycznego. Podczas czterech dni targów odbędą się pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, prezentacje maszyn i systemów operacyjnych oraz specjalistyczna konferencja Smart Warehouse. Kluczowe wydarzenie dla branży logistycznej odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2024 r.

Nowoczesna ekspozycja i przestrzeń do spotkania liderów branży

Nadchodzące wydarzenie to przestrzeń do wymiany dobrych praktyk i podejmowania nowych kontaktów biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ekspozycje licznych polskich i międzynarodowych firm. Targi Modernlog co roku przyciągają tysiące profesjonalistów m.in. menedżerów łańcuchów dostaw, kierowników magazynów i szefów logistyki. Ubiegłoroczna edycja gościła blisko 100 wystawców, wśród których znalazło się kilkadziesiąt zagranicznych firm.  Czerwcowe spotkanie przedstawicieli branży zapowiada się równie obiecująco - oprócz dużej reprezentacji firm z Polski swoją obecność potwierdzili przedsiębiorcy m.in. z Niemiec, Litwy oraz Holandii.

Zobacz przyszłość na własne oczy

Stałym punktem w programie targów są pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy  z Wydawnictwem MEDIALOG i partnerami technologicznymi – swój udział w tegorocznej edycji potwierdziły firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM, AIUT, DALMEC, AGROMA POLSAD, WINTERWARM POLSKA, RedSteel.
W strefie pokazowej zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć pracę najnowocześniejszych systemów i narzędzi, a także sprawdzić ich skuteczność w praktyce. To także przestrzeń do zapoznania się z debiutującą ofertą na rynku. 

Modernlog organizowany jest w towarzystwie bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

Strefa operatora logistycznego

Zbliżające się targi branży logistycznej, magazynowej i transportowej MODERNLOG to okazja do spotkań z wiodącymi operatorami logistycznymi w Polsce. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z pełną ofertą wystawiających się tam specjalistów.

Decyzja  dotycząca podjęcia współpracy z operatorem logistycznym zależy w dużej mierze
od kosztów realizacji usług – wpływają na nią takie czynniki, jak wielkość zapotrzebowania na powierzchnię magazynową, rodzaj i gabaryt towaru, a także jego wartość rynkową. Usługi, które realizują operatorzy to zarówno wynajem powierzchni magazynowej, jak i logistyka kontraktowa, obsługa zwrotów fulfillment, a także usługi konfekcyjne.

Targi MODERNLOG to przestrzeń do poszukiwania nowych partnerów biznesowych.  Przedstawiciele firm poszukujących wsparcia w operacjach logistycznych dla swoich przedsiębiorstw będę mieli w czym wybierać – aktualny katalog wystawców dostępny
na stronie modernlog.pl. 

Konferencja Smart Warehouse

Przed nami piąta edycja Konferencji Smart Warehouse. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz większe zainteresowanie profesjonalistów i klientów usług logistycznych — w poprzedniej edycji wzięło udział 800 uczestników i ponad 30 prelegentów z kilkudziesięciu znanych marek.

Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie specjalistyczne, odbywające się w dniach 5-6 czerwca 2024 r. (podczas targów Modernlog). Spotkanie ekspertów i liderów branży logistycznej podczas, którego odbywają się liczne panele dyskusyjne, debaty oraz prelekcje związane z automatyzacją i robotyzacją procesów magazynowych.

Tegoroczna konferencja stawia na wsparcie procesów logistycznych w oparciu o najnowsze technologie przyszłości. W programie nasi eksperci położą nacisk na praktycznie rozwiązania dla przedstawicieli branży logistycznej wykorzystujące potencjał nowoczesnych narzędzi. Formuła wydarzenia oparta jest na czterech panelach tematycznych: Digitalizacja i IoT – wsparcie w procesach magazynowania, Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja, Roboty i technologie przyszłości oraz Fulfilment e-commerce – rosnące potrzeby, nowe wyzwania. Panel otwierający przybliży zagadnienie Managera w obliczu wyzwań logistyki przyszłości.