Organizator:
#

POLAGRA - relacje biznesowe ze smakiem

POLAGRA to miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą.

Zapraszamy na POLAGRĘ 2023!

Do zobaczenia za...

302
dni
11
godz.
27
min.
01
sek.

Patronat Honorowy

Aktualności

Nowe rynki, nowe wyzwania, czyli zespół Polagra na Litwie

Zagraniczne wydarzenia branżowe to doskonała okazji do spotkań i rozmów z obecnymi i przyszłymi partnerami.

Nie zwalniamy tempa - kolejne owocne spotkanie branżowe za nami!

Rozmowy, spotkania, nowe pomysły i kontakty - przygotowania do Polagry 2023 w toku!

Jesteśmy na "Inspiration Day 2.0"

"Nasze urządzenia Twoją inspiracją" - pod takim hasłem odbyła się kolejna edycja "Inspiration Day 2.0", zorganizowana przez...

Kawa działa prozdrowotnie? Naukowcy potwierdzają

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom...

Rosnące ceny energii. Właściciele sklepów spożywczych obniżają koszty i czekają na pomoc

Ceny energii elektrycznej rosną w przerażającym tempie. Niektórych detalistów chronią jeszcze dwuletnie kontrakty – czytamy...

Kryzysy, wyzwania, rozwiązania. POLAGRA w centrum branży - podsumowanie

Tysiące zwiedzających, setki rozmów biznesowych, dziesiątki gości w prelekcjach i panelach dyskusyjnych, do tego konkursy...

Nagrodzeni ze złotymi statuetkami!

Pierwszego dnia targów Polagra 2022, laureaci konkursu Złoty Medal Wybór Konsumentów Polagra Salon Food oraz Polagra Salon...

Wyłoniliśmy mistrzów piekarstwa

Kolejny raz finaliści Ogólnopolskiego Konkursu dla Piekarzy Master Baker zmierzyli się podczas targów POLAGRA.

Opakowanie ze zmniejszonym śladem węglowym jako odpowiedź na zmiany klimatyczne

W Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat obserwujemy 20-krotny wzrost recyklingu opakowań wielomateriałowych. Ambicją firmy...

Smaczny wtorek na POLAGRZE

Kolejny dzień spotkań z zwiedzających z wystawcami, rozmów biznesowych na stoiskach, debat na scenach oraz – rozstrzygnięcie...

Właśnie po to spotykamy się na targach. Podsumowanie i zdjęcia pierwszego dnia POLAGRY

Radość laureatów Złotego Medalu Grupy MTP, start finału Kulinarnego Pucharu Polski, szkolenia, debaty o wyzwaniach branży...

Wręczono statuetki ACANTHUS AUREUS

ACANTHUS AUREUS to statuetka wręczana wystawcom, którzy wykazali się pomysłowością przy tworzeniu swojego stoiska na targi...

Rozpoczęliśmy targi POLAGRA 2022

W poniedziałek, 26 września uroczyście otwarto targi POLAGRA i Taropak. Ponad 200 wystawców, trzy dni szkoleń, debat i kongresów...

Multimedia

Złoci Medaliści Grupy MTP - video

POLAGRA 2022 - relacja video

Ogólnopolski Konkurs dla Piekarzy Master Baker

Galeria zdjęć konkursu piekarskiego Master Baker. Relacja obejmuje oba dni konkursowych zmagań oraz wręczenie nagród.

Scena Trendów i Scena Ekspertów, czyli debaty, konferencje i szkolenia

Zapraszamy do galerii zdjęć obejmującej wszystkie konferencje, debaty i szkolenia, które miały miejsce podczas targów POLAGRA 2022 na Scenie Ekspertów oraz Scenie Trendów.

20. edycja Kulinarnego Pucharu Polski

Galeria zdjęć 20. edycji konkursu Kulinarny Puchar Polski.

Wręczenie nagród w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP - POLAGRA 2022

Fotorelacja z wręczenia Złotych Medali Grupy MTP

Gala otwarcia targów POLAGRA 2022 i rozdanie nagród

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia targów POLAGRA 2022, podczas którego wręczone zostały nagrody jubileuszowe, a także Złote Medale Grupy MTP oraz Acanthus Aureus dla wyróżnionych wystawców.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 3

Trzeci, i ostatni, dzień targów POLAGRA 2022 za nami. Upłynął pod hasłem debat, pokazów kulinarnych i rozstrzygnięcia konkursu Master Baker. Zapraszamy do galerii zdjęć.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 2

Kolejny dzień spotkań z zwiedzających z wystawcami, rozmów biznesowych na stoiskach, debat na scenach oraz rozstrzygnięcie Kulinarnego Pucharu Polski. Oto galeria zdjęć z drugiego dnia targów POLAGRA.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 1

Prezentujemy galerię pierwszego dnia targów POLAGRA 2022.

POLAGRA 2021 - relacja video

Fantastyczne warsztaty i konkursy kulinarne, merytoryczne debaty, kongres Polagra Export Meeting, a to tego ekspozycja, która musiała robić wrażenie. Taka była POLAGRA 2021.

POLAGRA 2021 - fotorelacja

Ekspozycja POLAGRY 2021 to połączenie żywności, technologii dla branży spożywczej i sektora HoReCa. Zarówno producenci, jak i dystrybutorzy żywności pokazali, że są gotowi do spotkań, poszukują nowych klientów, produktów, usług, chcą rozmawiać o przyszłości.

POLAGRA 2021 - dzień I

Rozpoczęły się targi POLAGRA. Wydarzenie co roku jest świętem polskiej żywności, miejscem rozmów pomiędzy producentami produktów spożywczych i ich dystrybutorami, a także dostawcami technologii dla branży spożywczej.

Gala otwarcia targów POLAGRA 2021 i wręczenie Złotych Medali

Tradycyjnie, pierwszego dnia targów wręczono Złote Medale MTP oraz nagrody Acanthus Aureus.

POLAGRA 2020 - filmowa relacja z targów

POLAGRA 2020, choć przygotowywana w trudnych warunkach, była pełna smaku i interesujących spotkań. Nie zabrakło także ciekawych szkoleń i warsztatów.

Wręczenie Złotych Medali targów POLAGRA 2020

Pierwszego dnia targów POLAGRA 2020 wręczono Złote Medale - nagrody w konkursie, w którym wyróżniane są produkty najlepszej jakości, innowacyjne, stanowiące odpowiedź na oczekiwania branży spożywczej i konsumentów.

Polagra 2020 - dzień 2

Drugi dzień targów POLAGRA 2020 w obiektywie. Pełen kulinarnych emocji, spotkań biznesowych, a także szkoleń, warsztatów i konferencji, które przyciągnęły liczne grono słuchaczy.

Polagra 2020 - dzień I

Pierwszy dzień POLAGRY 2020 za nami. Bogaty program wydarzeń obfitował w kulinarne emocje, a specjalnie przygotowane na wydarzenie przestrzenie pozwalały na spotkania interesantów branży w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

FOODTECH - ekspozycja

Ekspozycja FOODTECH to zawsze tętniąca życiem wielka fabryka produkująca żywność. To najlepsze miejsce, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającym produkcję żywności o wysokiej jakości.

HORECA - ekspozycja

Nowoczesne rozwiązania dla profesjonalnych kuchni i obiektów noclegowych, warsztaty prowadzone przez znakomitych szefów kuchni oraz ekspertów rynku kawowego, prestiżowe konkursy kulinarne.

FOOD - ekspozycja

Wyroby mięsne i mleczarskie, słodycze, przekąski słone, przetwory owocowo-warzywne, dania ready-to-eat, kawy, herbaty, alkohole. Szerokie spektrum produktów zaprezentowali polscy producenci, jak i zagraniczni.

POLAGRA 2019 - relacja filmowa

Niekonwencjonalne rozwiązania dla restauracji i hoteli oraz mistrzowie polskiej areny gastronomicznej, trendy w żywności, innowacje technologiczne dla sektora spożywczego.

Wręczenie nagród w konkursie o Złoty Medal MTP

W 2019 roku Złotym Medalem MTP podczas targów POLAGRA wyróżniono 21 produktów. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości otwarcia targów.

Kulinarny Puchar Polski 2019

Najważniejszy konkurs dla profesjonalistów w polskiej gastronomii: dwa dni walki na smaki o tytuł "Najlepszego z najlepszych".

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.