Organizator:
#

POLAGRA - relacje biznesowe ze smakiem

POLAGRA to miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą.

Zapraszamy na POLAGRĘ 2023!

Do zobaczenia za...

182
dni
05
godz.
18
min.
12
sek.

Swoją obecność na targach POLAGRA 2023 zadeklarowali:

Patronat Honorowy targów POLAGRA 2022

Patroni Merytoryczni i Branżowi targów POLAGRA 2022

Aktualności

POLAGRA bezpłatna dla branży mleczarskiej. Oto szczegóły

Przedstawiciele branży mleczarskiej będą mogli zaprezentować swoje produkty na targach POLAGRA nie ponosząc za to żadnych...

Guten Tag! prosto z BIOFACH

Choć do targów Polagra zostało jeszcze sporo czasu, nie zwalniamy tempa i intensywnie pracujemy.

Ważne wydarzenie branży cukierniczej i lodziarskiej

Pod koniec lutego w Warszawie rozpoczną się targi cukiernicze i lodziarskie Expo Sweet. To, współpracujące z targami POLAGRA...

Oni już są wystawcami. Jakie firmy zapowiedziały swój udział w POLAGRZE?

Tysiące zwiedzających, trzy salony i kilkuset wystawców, wśród których zawsze pojawiają się liderzy rynku. Nie inaczej będzie...

Skorzystaj z ulgi podatkowej z tytułu udziału w targach

Głównym celem ulgi na ekspansję jest możliwość dodatkowego odliczenia wartości wydatków, które poniosła firma, by rozszerzać...

Convotherm i Klub Szefów Kuchni wspierają WOŚP

Przed nami już 31.edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia po raz kolejny marka Welbilt będzie wspierać...

Craemer na targach POLAGRA 2023

Craemer to nowoczesne przedsiębiorstwo odznaczające się innowacyjnością i otwartością z ponad stuletnim doświadczeniem. Firma...

Wzrost znaczenia doświadczeń zakupowych w e-commerce

Jak informują Wiadomości Handlowe - aż 95 proc. konsumentów twierdzi, że w bieżącym okresie przedświątecznym, ważniejsze...

Pierwsze firmy zgłaszają swój udział w targach POLAGRA 2023

Jedną z pierwszych firm deklarujących swój udział w targach POLAGRA w 2023 roku jest JACKOWSKI Sp. z o.o. Maszyny i Piece...

Inflacja nie załamuje konsumentów. Oto listopadowy barometr nastrojów

Pomimo utrzymującej się dwucyfrowej inflacji i wbrew pesymistycznym prognozom dla gospodarki nastroje wśród polskich konsumentów...

Wydajność i efektywność energetyczna. Zapraszamy na konferencję

Uznani prelegenci, dziewięć godzin wypełnionych wiedzą i doświadczeniem. Już w środę, 7 grudnia „Wydajność i efektywność...

Spisali się na medal w Kulinarnym Pucharze Świata 2022!

Od 26 do 30 listopada drużyny z całego świata walczyły o zwycięstwo w Kulinarnym Pucharze Świata w Luksemburgu. Przedstawiciele...

POLAGRA i Drema w ekskluzywnym gronie

POLAGRA i Drema – wydarzenia targowe organizowane przez Grupę MTP – otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego...

Multimedia

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 3

Trzeci, i ostatni, dzień targów POLAGRA 2022 za nami. Upłynął pod hasłem debat, pokazów kulinarnych i rozstrzygnięcia konkursu Master Baker. Zapraszamy do galerii zdjęć.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 2

Kolejny dzień spotkań z zwiedzających z wystawcami, rozmów biznesowych na stoiskach, debat na scenach oraz rozstrzygnięcie Kulinarnego Pucharu Polski. Oto galeria zdjęć z drugiego dnia targów POLAGRA.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 1

Prezentujemy galerię pierwszego dnia targów POLAGRA 2022.

POLAGRA 2022 - relacja video

Złoci Medaliści Grupy MTP - video

Scena Trendów i Scena Ekspertów, czyli debaty, konferencje i szkolenia

Zapraszamy do galerii zdjęć obejmującej wszystkie konferencje, debaty i szkolenia, które miały miejsce podczas targów POLAGRA 2022 na Scenie Ekspertów oraz Scenie Trendów.

20. edycja Kulinarnego Pucharu Polski

Galeria zdjęć 20. edycji konkursu Kulinarny Puchar Polski.

Ogólnopolski Konkurs dla Piekarzy Master Baker

Galeria zdjęć konkursu piekarskiego Master Baker. Relacja obejmuje oba dni konkursowych zmagań oraz wręczenie nagród.

Wręczenie nagród w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP - POLAGRA 2022

Fotorelacja z wręczenia Złotych Medali Grupy MTP

Gala otwarcia targów POLAGRA 2022 i rozdanie nagród

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia targów POLAGRA 2022, podczas którego wręczone zostały nagrody jubileuszowe, a także Złote Medale Grupy MTP oraz Acanthus Aureus dla wyróżnionych wystawców.

POLAGRA 2021 - relacja video

Fantastyczne warsztaty i konkursy kulinarne, merytoryczne debaty, kongres Polagra Export Meeting, a to tego ekspozycja, która musiała robić wrażenie. Taka była POLAGRA 2021.

POLAGRA 2021 - fotorelacja

Ekspozycja POLAGRY 2021 to połączenie żywności, technologii dla branży spożywczej i sektora HoReCa. Zarówno producenci, jak i dystrybutorzy żywności pokazali, że są gotowi do spotkań, poszukują nowych klientów, produktów, usług, chcą rozmawiać o przyszłości.

POLAGRA 2021 - dzień I

Rozpoczęły się targi POLAGRA. Wydarzenie co roku jest świętem polskiej żywności, miejscem rozmów pomiędzy producentami produktów spożywczych i ich dystrybutorami, a także dostawcami technologii dla branży spożywczej.

Gala otwarcia targów POLAGRA 2021 i wręczenie Złotych Medali

Tradycyjnie, pierwszego dnia targów wręczono Złote Medale MTP oraz nagrody Acanthus Aureus.

POLAGRA 2020 - filmowa relacja z targów

POLAGRA 2020, choć przygotowywana w trudnych warunkach, była pełna smaku i interesujących spotkań. Nie zabrakło także ciekawych szkoleń i warsztatów.

Wręczenie Złotych Medali targów POLAGRA 2020

Pierwszego dnia targów POLAGRA 2020 wręczono Złote Medale - nagrody w konkursie, w którym wyróżniane są produkty najlepszej jakości, innowacyjne, stanowiące odpowiedź na oczekiwania branży spożywczej i konsumentów.

Polagra 2020 - dzień 2

Drugi dzień targów POLAGRA 2020 w obiektywie. Pełen kulinarnych emocji, spotkań biznesowych, a także szkoleń, warsztatów i konferencji, które przyciągnęły liczne grono słuchaczy.

Polagra 2020 - dzień I

Pierwszy dzień POLAGRY 2020 za nami. Bogaty program wydarzeń obfitował w kulinarne emocje, a specjalnie przygotowane na wydarzenie przestrzenie pozwalały na spotkania interesantów branży w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

FOODTECH - ekspozycja

Ekspozycja FOODTECH to zawsze tętniąca życiem wielka fabryka produkująca żywność. To najlepsze miejsce, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającym produkcję żywności o wysokiej jakości.

HORECA - ekspozycja

Nowoczesne rozwiązania dla profesjonalnych kuchni i obiektów noclegowych, warsztaty prowadzone przez znakomitych szefów kuchni oraz ekspertów rynku kawowego, prestiżowe konkursy kulinarne.

FOOD - ekspozycja

Wyroby mięsne i mleczarskie, słodycze, przekąski słone, przetwory owocowo-warzywne, dania ready-to-eat, kawy, herbaty, alkohole. Szerokie spektrum produktów zaprezentowali polscy producenci, jak i zagraniczni.

POLAGRA 2019 - relacja filmowa

Niekonwencjonalne rozwiązania dla restauracji i hoteli oraz mistrzowie polskiej areny gastronomicznej, trendy w żywności, innowacje technologiczne dla sektora spożywczego.

Wręczenie nagród w konkursie o Złoty Medal MTP

W 2019 roku Złotym Medalem MTP podczas targów POLAGRA wyróżniono 21 produktów. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości otwarcia targów.

Kulinarny Puchar Polski 2019

Najważniejszy konkurs dla profesjonalistów w polskiej gastronomii: dwa dni walki na smaki o tytuł "Najlepszego z najlepszych".

W tym samym czasie:

Targi

TAROPAK 2023

Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

Organizator:

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem. To właśnie na tych spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy. 32. edycja targów obejmie wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce jak i opakowań jako wyzwań przyszłości. TAROPAK to doświadczenie, marka, skuteczność. TAROPAK -Twój partner w biznesie.

27 29
września

Poznań

Strona wydarzenia

Targi

VIVA SENIORZY! 2023

Największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów

Organizator:

Wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Centrum Inicjatyw Senioralnych i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej. Podczas targów producenci, usługodawcy i organizacje pozarządowe prezentują kompleksową ofertę produktów age-friendly, uwzględniającą potencjał oraz potrzeby osób starszych, a także ofertę projektów, służących ich aktywizacji życiowej i zawodowej. Rosnące z roku na rok statystyki targowe pokazują, że targi VIVA SENIORZY! są niezwykle ważnym i potrzebnym wydarzeniem społecznym – przeciwdziałają dyskryminacji i nierównemu traktowaniu osób starszych, zmieniają stereotypowe postrzeganie starości oraz osób starszych. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby zwiedzających ekspozycja wydarzenia składa się z wielu różnorodnych segmentów. Targom towarzyszy bogaty program prelekcji i wykładów poświęconych profilaktyce zdrowotnej, warsztatów edukacyjno-rozwojowych i artystycznych oraz zajęcia terapii ruchowej. Nieodłącznym elementem wydarzenia są występy artystów polskiej estrady.

29 30
września

Poznań

Strona wydarzenia

Targi

Smaki Regionów 2023

Poznaj regionalne smaki!

Organizator:

Najsmaczniejsze wydarzenie tej jesieni Targi Smaki Regionów to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego prezentowane są kulinarne rarytasy z niemalże każdego zakątka naszego kraju - gzik i oscypki, kaszanka po kaszubsku i krupniok śląski, miody z rejonu Dolnej Wisły i miód drahimski. Do tego chrupiące pieczywo, aromatyczne wędliny, smażone na piecu powidła, przetwory warzywne i owocowe, grzyby w zalewie, wyśmienite nalewki przyrządzane zgodnie z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia, domowe cista i ciasteczka. Takich smakołyków nie znajdziemy w supermarketach! To prawdziwa uczta dla koneserów! Zapraszamy w dniach 28-30.09.2019 na MiędzynarodoweTargi Poznańskie. Więcej informacji: www.smaki-regionow.pl

29 1
września października

Poznań

Strona wydarzenia

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.