Organizator:

Wydajność i efektywność energetyczna. Zapraszamy na konferencję

Podziel się

Uznani prelegenci, dziewięć godzin wypełnionych wiedzą i doświadczeniem. Już w środę, 7 grudnia „Wydajność i efektywność energetyczna układów HVACR – możliwości modernizacji układów i optymalizacji kosztów eksploatacji”. Targi POLAGRA są patronem tego wydarzenia.

Rynek HVACR (ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i gazownictwo) cały czas ewoluuje w związku z licznymi wyzwaniami legislacyjnymi, gospodarczymi, a także politycznymi. Jeszcze nie tak dawno trwały dyskusje na temat zielonej transformacji w UE w zakresie ogrzewania, ciepłownictwa oraz pozyskiwania energii, a plany wdrażania jej kolejnych etapów rozpisywano na dwie dekady. Jednak postcovidowa sytuacja gospodarcza oraz wojna w Ukrainie i związane z nią decyzje polityczno-gospodarcze sprawiły, że rewolucja ta rozpoczęła się już dziś.

Przed nami nowe wyzwania ekologiczne, drożejące nośniki energetyczne, a także wymagania związane z poprawą efektywności energetycznej systemów HVACR wymagają nowych technologii i rozwiązań chłodniczych i klimatyzacyjnych. „I właśnie o tych wszystkich zmianach technologicznych, nowych rozwiązaniach i produktach, ale także o sytuacji bieżącej oraz planowanych kolejnych zmianach prawnych, mających wpływ na działalność branży, będziemy chcieli porozmawiać z Państwem podczas konferencji organizowanej przez naszą redakcję” – czytamy na stronie redakcji „Chłodnictwa & Klimatyzacji”, która jest organizatorem wydarzenia.

Tematyka efektywności energetycznej, kosztów energii i ich wpływu na funkcjonowanie zakładów i koszty produkcji żywności sprawia, że temat jest bliski branży spożywczej i sektora HoReCa. Właśnie dlatego targi POLAGRA objęły patronat nad tym wydarzeniem.

W trzech panelach „Otoczenie legislacyjne”, „Poprawa efektywności energetycznej instalacji” oraz „Błędy instalacyjne a efektywność energetyczna” zaproszeni eksperci oraz przedstawiciele firm przybliżą najnowsze informacje związane z wymaganiami prawnymi w zakresie instalacji HVACR, przedstawią trendy technologiczne oraz praktyczne rozwiązania w zakresie budowy i modernizacji układów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Konferencja odbywa się ramach cyklu "Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju".

Data: 7 grudnia 2022 r.

Miejsce: Warszawa, Hotel O3, ul. Mangalia 1.

Szczegóły udziału dostępne są TUTAJ.

Więcej o konferencji POLAGRA 2023 Oferta uczestnictwa