Organizator:

Aktualności

22-09-23 Marka JetLT wspiera uczniów

Nagrody finansowe oraz młynki Mockmill czekają na finalistów konkursu Master Baker. Dodatkową nagrodę przekaże litewski producent drukarek JetLT.

Zobacz więcej

21-09-23 Pijezdrowie to pasja do zdrowia

Marka „Pijezdrowie” jest symbolem innowacji i jakości w dziedzinie zdrowego żywienia i ekologicznych rozwiązań, a my jesteśmy dumni, że możemy się z Wami spotkać i podzielić naszą myślą.

Zobacz więcej

19-09-23 Jak pozyskać fundusze na eksport? Eksperci odpowiedzą

Jak zwiększyć udziału eksportu w sprzedaży towarów i usług? W jaki sposób zintensyfikować powiązanie z zagranicznymi partnerami i rozpoznawalność swojej marki na rynkach zagranicznych? Na te pytanie odpowiedzą eksperci Paszportu dla Eksportu, którzy opowiedzą m.in. o możliwości pozyskania funduszy na...

Zobacz więcej

19-09-23 Znamy finalistów konkursu Master Baker. Zobacz finał na żywo!

Najlepsi piekarze zawalczą o nagrody w ogólnopolskim konkursie Master Baker 2023. Finałowe zmagania na żywo odbędą się podczas targów Polagra.

Zobacz więcej

15-09-23 Na te tematy porozmawiamy pierwszego dnia targów

Historyczne dane wskazują, że w kryzysach z lat 2007–2009 oraz 2012–2013 polscy producenci, przetwórcy i dostawcy żywności radzili sobie całkiem dobrze. Zagraniczne firmy poszukiwały wówczas tańszych dostawców z Europy Środkowej. Czy aktualny kryzys, na który jednocześnie złożyło się kilka czynników...

Zobacz więcej