Organizator:

POLAGRA bezpłatna dla branży mleczarskiej. Oto szczegóły

Podziel się

Przedstawiciele branży mleczarskiej będą mogli zaprezentować swoje produkty na targach POLAGRA nie ponosząc za to żadnych kosztów. To wszystko dzięki współpracy Polskiej Izby Mleka z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Polska Izba Mleka, czyli największa organizacja branży mleczarskiej i Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę o współpracy przy organizacji targów POLAGRA, które odbędą się w Poznaniu 27–29 września 2023. Dzięki temu przedstawiciele firm branży mleczarskiej będą mogli, nie ponosząc żadnych kosztów, uczestniczyć w wydarzeniu i zaprezentować swoje produkty swoje na wspólnym stoisku Polskiej Izby Mleka. Jego łączna powierzchni to niemal 200 m kw.

Udział w targach to dla polskich firm branży mleczarskiej doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycie nowych kontraktów.

Polskie firmy branży mleczarskiej aktywnie uczestniczą w targach poza granicami kraju, niemniej ranga Międzynarodowych Targów Poznańskich, które skupiają wystawców i odwiedzających z różnych stron świata, to szansa i ogromne możliwości handlowe, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Targi POLAGRA, zaplanowane na 27–29 września 2023, składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA. W tym czasie cała branża spożywcza może spotkać w jednym miejscu, czyli na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wszystkich zainteresowanych już teraz serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Targów Polskiej Izby Mleka targi@izbamleka.pl  w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat udziału w targach POLAGRA 2023.

Zapytaj o szczegóły PIM Zapytaj o ofertę na POLAGRZE