Organizator:

Oferta dla branży

Podziel się

Jesteś właścicielem, właścicielką firmy branży spożywczej lub sektora HoReCa? Szukasz sposobu na zwiększenie swojej widoczności na rynku i pozyskanie nowych klientów? A może chcesz zaprezentować swoje innowacyjne produkty lub usługi? W takim razie targi POLAGRA są dla ciebie doskonałą okazją. Poznaj najlepszą ofertę, zaprezentuj się profesjonalistom i zbuduj kontakty z biznesem.

Targi POLAGRA to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, które przyciąga tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy. To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoją firmę, nawiązać kontakty biznesowe, pozyskać nowych klientów i kontrahentów.

Na targach POLAGRA spotkasz profesjonalistów z branży spożywczej oraz sektora HoReCa. Swoje produkty lub usługi zaprezentujesz wśród właścicieli przedsiębiorstw, managerów, osób decyzyjnych z małych firm i dużych korporacji. Nawiąż relacje z pośrednikami, dostawcami i odbiorcami, a potem zbuduj kontakty. Dzięki temu zwiększysz swoją obecność na rynku i pozyskasz nowych klientów i poznasz partnerów biznesowych.

Nie przegap okazji, aby zaprezentować swoją firmę na jednym z największych wydarzeń branżowych w Polsce – targach spożywczych z Poznaniu. Weź udział w POLAGRZE i pozyskaj nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj miejsce na targach.

Nasi opiekunowie wystawców z przyjemnością pomogą ci w przygotowaniu stoiska oraz zaproponują najlepszą ofertę dla ciebie. Odpowiedzą też na wszystkie pytania związane z udziałem w targach POLAGRA. Zapytaj ich o darmową wycenę!

Zapytaj o najlepszą ofertę Zapytaj o bezpłatną wycenę

Targi POLAGRA to doskonała okazja, aby pozyskać wiedzę na temat rynku, zapoznać się z nowymi trendami i rozwiązaniami, a także wziąć udział w warsztatach, szkoleniach i prezentacjach.

Organizatorzy targów POLAGRA zapewnią kompleksową obsługę wystawców, pomagają w przygotowaniu do stoiska i wydarzeń towarzyszących, dostarczają potrzebne narzędzia promocji.

Weź udział w targach POLAGRA i zwiększ swoją obecność na rynku branży spożywczej i sektora HoReCa.

Skontaktuj się z zespołem Zarezerwuj miejsce na targach