Organizator:

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP

Podziel się

Znamy już zwycięzców Konkursu o Złoty Medal Grupy MTP targów POLAGRA 2020. Sąd konkursowy uhonorował pięć produktów wyróżniających się wysoką jakością i innowacyjnością. Poznajcie tegorocznych laureatów. Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

LAUREACI KONKURSU O ZŁOTY MEDAL
TARGÓW POLAGRA 2020

SALON FOOD

CZARNA MALINA ELIKSIR 100%

Czarna Malina Barbara Rusiecka-Górniak - zgłaszający i producent

 

Czarną Malinę ze względu na swoje właściwości bardziej traktujemy jako lek. Owoc przebadany pod kątem profilaktyki oraz wspomagania leczenia nowotworów głównie układu pokarmowego, ale również przy raku piersi czy białaczce. Zalecana przy radio- i chemioterapiach. Czarna Malina posiada 5 razy więcej witaminy C niż malina czerwona, witaminę E, żelazo, cynk, miedź. Jednak największym atutem Czarnej Maliny są antocyjany.

"MAGIA LUBCZYKU" TRADYCYJNA PRZYPRAWA W PŁYNIE BIO

Manufaktura Kulinarna Pod Lasem Małgorzata Wawrzusiszyn - zgłaszający i producent

Przyprawa tradycyjna w płynie "Magia Lubczyku BIO" to idealna eko-alternatywa dla popularnych produktów znanych marek, które nie zawsze mogą się pochwalić tzw. czystą etykietą. Nasza "Magia Lubczyku BIO" wytwarzana jest wyłącznie z certyfikowanych surowców ekologicznych, a metody produkcji są skierowane na minimalne zużycie energii i jak najniższe wytwarzanie odpadów. Inspiracja ideą Zero Waste sprawia, że nasza przyprawa jest ECO FRIENDLY pod każdym względem. Wspólnie,Ty i ja, stworzymy lepszy ECO świat.

KEFIR 13 ŻYWYCH KULTUR BAKTERII

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole - zgłaszający i producent

Kefir z Koła zawierający aż 13 żywych kultur bakterii to orzeźwiający napój ze zdrowotnymi walorami zapakowany w neutralny dla środowiska, w pełni nadający się do recyklingu karton.

"MŁYNY STOISŁAW" PŁATKI OWSIANE GÓRSKIE EKSTRA 500 g

Krajowa Spółka Cukrowa SA - zgłaszający

Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu S.A. - producent

Płatki owsiane górskie ekstra 500 g znane są na rynku od ponad 40 lat. Wytwarzane są z wyselekcjonowanego owsa. Jest to produkt naturalny, z wysoką zawartością błonnika. Dzięki unikalnej technologii produkcji płatki mają idealną konsystencję, nie rozgotowują się i mają wspaniałe walory smakowe, które wyróżniają je od innych produktów. Klienci cenią je również za to, że nie wymagają gotowania, a wystarczy je zalać wrzątkiem mleka, wody lub bulionu.

 

KAWA MAŁA CZARNA

INSTANTA Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

Mała Czarna to nowa kawa na rynku dostępna w trzech wariantach: kawa ziarnista, mielona i rozpuszczalna. Mała Czarna to przede wszystkim staranne uprawy, tradycyjny proces palenia ziaren oraz bogaty smak i aromat. To wysoka jakość na co dzień, dla każdego konsumenta. Ziarna naszej kawy dorastają na niewielkich rodzinnych plantacjach oraz uprawiane są według tradycyjnych i sprawdzonych metod. To dlatego Mała Czarna jest idealnym sposobem na początek dnia i aromatycznym dopełnieniem spotkań z bliskimi. Mała Czarna. Przyjaźń zaczyna się od kawy.

GŁOSUJ W KONKURSIE ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW

ODDAJ GŁOS!

SALON FOODTECH

RPP- 100 Z HYBRYDOWYM MANIPULATOREM OSIOWYM I OBROTNICĄ HORYZONTALNĄ 

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

 

Innowacyjny system RPP-100 pozwala na grupowanie i pakowanie zbiorcze produktów spożywczych w karton. Zamontowane ssawki w łatwy sposób układają grupę produktów bezpośrednio do kartonu bez pozostawienia wolnej przestrzeni. System do pakowania zbiorczego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej wydajności.