Organizator:

Czy Twój produkt jest na medal?

Podziel się

Zgłoś udział w konkursie o Złoty Medal MTP i zdobądź rekomendację ekspertów branżowych.

Złoty Medal MTP to konkurs, który od wielu lat towarzyszy prawie każdej imprezie targowej organizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To, można powiedzieć, już kultowa nagroda, które potwierdza innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność danego produktu lub konceptu.

Podczas targów POLAGRA, co roku, przyznawanych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu Złotych Medali. Konkurs cieszy się powodzeniem wśród wystawców, ponieważ logo Złotego Medalu jest rozpoznawalne nie tylko w branży, ale także przez konsumentów, którzy podczas zakupów kierują się nie tylko pochodzeniem produktu, ale także nagrodami jakie dany produkt pozyskał.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym czy użytkowym i mogą być wzorem dla innych. Wystawcy targów POLAGRA 2021 mogą zgłaszać się do udziału w konkursie za pośrednictwem Strefy Wystawcy do dnia 27 sierpnia br.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KONKURSIE

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na targach Grupy MTP. Każdy laureat otrzymuje pakiet medalisty - komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony Grupy MTP. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe.

ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Więcej na temat konkursu Złoty Medal MTP znajduje się na stronie www.zlotymedal.mtp.pl

Regulamin konkursu Strefa Wystawcy Laureaci edycji 2020