Organizator:

Do grona wystawców dołącza ORWAK Polska

Podziel się

ORWAK Polska – ekspert w dziedzinie systemów gospodarki odpadami w polskich przedsiębiorstwach oraz dystrybutor urządzeń do odpadów światowej marki ORWAK.

Od ponad 30 lat dostarcza polskim przedsiębiorcom solidne,  higieniczne i bezpieczne urządzenia do gospodarki odpadami. Aktywnie wspiera działania zmniejszające wytwarzanie odpadów i dążenie do gospodarki o obiegu zamkniętym. Ideą działalności firmy jest wzrost wartości uzyskanych materiałów recyklingowych i redukcja związanych z nimi kosztów w przedsiębiorstwach klientów.

Dzięki profesjonalnym kompaktorom, prasom i belownicom do odpadów Orwak klienci zyskują spore oszczędności oraz prowadzą efektywną i zrównoważoną gospodarkę odpadami. Urządzenia Orwak pozwalają restrykcyjnie segregować oraz zmniejszyć objętość odpadów opakowaniowych i mieszanych. To przynosi znaczne korzyści biznesowe klientom, którzy dzięki urządzeniom Orwak ograniczają wolumen odpadów, zwiększają przychody z recyklingu oraz mogą wprowadzać optymalne procesy gospodarki odpadami w swoich firmach.

Prasy, belownice i kompaktory ORWAK pracują w przedsiębiorstwach, w których przykłada się wagę do bezpieczeństwa, oszczędności i czystości.

Urządzenia do odpadów dla branży spożywczej i gastronomii

Przedsiębiorcy prowadzący działalność związaną z produkcją, obróbką i serwowaniem żywności mają do wyboru wiele urządzeń do prasowania i belowania odpadów. Firma ORWAK zapewnia rozmiar, wzornictwo, wydajność oraz funkcjonalność urządzeń dostosowane idealnie do potrzeb. Maszyny do odpadów produkowane są zgodnie ze standardami ISO 9001, 14001 oraz ISO 3834. Dodatkowo, stal DOMEX 355, z której produkowane są urządzenia ORWAK, sprawia, że są one solidne i trwałe. Wszystkie urządzenia do odpadów spełniają restrykcyjne wymagania higieny i bezpieczeństwa. Belownice Orwak, jako jedyne na świecie, mają poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL d* (zgodnie z normą EN ISO 13849-1).

W zależności od potrzeb, takich jak m.in. rodzaj odpadów, gabaryt urządzenia, miejsce ekspozycji, każdy znajdzie odpowiednie urządzenie do odpadów. Prasy i belownice skutecznie zmniejszają wolumen różnych frakcji odpadów, takich jak karton, opakowania z tworzyw sztucznych, papier, taśmy, itp.

Serwis kompaktorów, pras i belownic do odpadów

ORWAK zapewnia najwyższej jakości kompleksową obsługę serwisową dzięki ogólnopolskiej sieci punktów serwisowych. Serwisowe wsparcie telefoniczne oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań plan przeglądów okresowych urządzeń do odpadów Orwak oraz innych producentów.

Działalności przyświeca zasada minimum odpadów (ang. minimum waste).  Realizowana jest ona poprzez własne zasoby techniczne, doświadczenie i kompetencje zespołu serwisu.

ORWAK oferuje serwis różnego typu urządzeń do odpadów i przywraca je do stanu zapewniającego sprawną i bezpieczną pracę. Wymiana maszyny sugerowana jest jedynie w sytuacji, gdy naprawa jest nieopłacalna.

Materiały eksploatacyjne i części zamienne do urządzeń do odpadów

W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości materiały eksploatacyjne, tj. worki, taśmy, sznury, itp. W ciągłej dostawie są także oryginalne części zamienne do pras, belownic i kompaktorów do odpadów marki Orwak oraz innych.

www.orwakpolska.pl