Organizator:

Europak łączy tradycję z nowoczesnością

Podziel się

Pamiętacie ten zapach wędlin z domowej wędzarni, ten smak, którego nie sposób znaleźć w marketowych wędlinach.

Dzięki naszym wyrobom przypomnisz sobie jak smakują tradycyjne wędliny. Wypełnione najwyższą starannością i kunsztem masarniczym, a nie ulepszaczami i sztucznymi aromatami. Przede wszystkim doskonała jakość. Nie idziemy na skróty, lecz idziemy długą wnikliwą drogą procesu kontroli jakości. Zaczynając od etapu przyjęcia surowca , poprzez jego obróbkę, na pakowaniu kończąc. Otwierając  każdą paczkę wędlin będziesz czuć aromat tradycyjnej wędliny, którą znasz z odległych czasów.

Kiedyś nie zwracano uwagi jak jest zapakowany produkt, można było kupić wędlinę zapakowaną w gazetę. Teraz wytworzenie spersonalizowanego produktu wymaga dużych mocy przerobowych i profesjonalnego zespołu oraz nowoczesnych linii  produkcyjnych.

Wybierasz  rodzaj mięsa i wędliny, sposób krojenia, dokładną gramaturę ,wzór opakowania i etykiety, a nawet sposób ekspozycji produktu w opakowaniu.

Jeśli zaciekawił Cię krótki opis naszej działalności i chcesz poznać naszą ofertę, zapraszamy na nasze stoisko. Poznaj firmę z tradycyjnymi wędlinami i nowoczesnym zakładem produkcyjnym, poznaj Europak!