Organizator:

Firma HERT wsparła kampanię #RazemDlaMedyków

Podziel się

Kontynuowana w Warszawie akcja #RazemDlaMedyków to kolejny sukces firm z całej Polski, które ufundowały 15 tys. posiłków dla medyków zaangażowanych w walkę z COVID-19 . W gronie tym znalazła się firm HERT – wieloletni wystawca targów Polagra.

HERT jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim kilkunastu firm, światowych liderów w swojej dziedzinie produkcji maszyn. Firma powstała w 1994 roku z inicjatywy dwóch osób związanych od kilku lat z branżą piekarniczą Jarosława Marczuka i Krzysztofa Skrzeczkowskiego. Od samego początku firma ukierunkowana była na sprzedaż wysokiej jakości sprzętu służącego do produkcji piekarniczej i cukierniczej. Po kilku latach intensywnego rozwoju, firma rozwinęła soje struktury i w 2003 roku została powołana spółka HERT SERWIS, a rok później w 2004 roku, kolejna spółka HERT AKCESORIA.

HERT od wielu lat jest wystawcą targów POLAGRA. Firma podczas każdej edycji dedykowanej branży piekarskiej i cukierniczej prezentuje nowe technologie dla branży piekarniczej i cukierniczej.

W imieniu inicjatora kampanii Grupy MTP oraz wszystkich obdarowanych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie firmie HERT o dołączenie do akcji #RazemDlaMedyków.

 

 

Projekt #RazemDlaMedyków, koordynowany przez Grupę MTP, to wyraz solidarnościi wdzięczności wobec personelu medycznego stojącego na pierwszej linii walki z Covid-19. Akcja została zapoczątkowana w listopadzie. W jej pierwszym etapie udało się przekazać aż 30 tysięcy posiłków do wielkopolskich placówek medycznych.  Na przełomie roku 2020/2021 w akcję #RazemDlaMedyków postanowiły zaangażować się kolejne firmy, z całej Polski. Płynące z ich strony wsparcie skierowaliśmy tym razem do placówek medycznych w Warszawie. Pracujący w nich personel medyczny otrzymał dzięki temu ponad 15 tys. pełnowartościowych posiłków.