Organizator:

GoPOS wystawcą targów POLAGRA

Podziel się

GoPOS to polska firma oferująca kompletne rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży w gastronomii. Sprawnie działający system znacząco wpływa na zarządzanie lokalem, oszczędność czasu oraz wydajną pracę pracowników.

Nowoczesny system sprzedaży jest odpowiedni dla małej, średniej i dużej gastronomii oraz sieci lokali. Idealnie sprawdza się w restauracji, pizzerii, kawiarni, klubie/pubie, food trucku, a nawet w parkach rozrywki i parkach wodnych oraz integracjach z systemami hotelowymi.

Oprogramowanie jest dostępne na system Windows i Android, dlatego można je użytkować zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach czy smartfonach. Wszelkie działania mogą być konfigurowane zdalnie, ponieważ baza danych znajduje się w chmurze. Dzięki temu systemem można zarządzać w prosty sposób w każdym miejscu i czasie.

GoPOS daje także możliwość nagradzania własnych klientów poprzez program lojalnościowy GoClient, który oferuje między innymi dedykowane karty stałego klienta.

Najważniejsze funkcje GoPOS:

Intuicyjny i prosty system
Łatwość obsługi oraz przejrzysty interfejs usprawniają system sprzedaży i pracę pracowników.

Szybka sprzedaż i sprzedaż mobilna
Proces od przyjęcia zamówienia do wystawienia rachunku zamyka się w kilku kliknięciach. Na szybkość wpływa również możliwość prowadzenia sprzedaży z poziomu tabletu lub smartfona.

Zarządzanie online
Podgląd bieżącego utargu i rachunków oraz tworzenie raportów porównawczych daje możliwość pełnej kontroli nad zarządzanym biznesem.

Graficzny widok stolików i sal na ekranie monitora/tabletu
Przyspiesza obsługę i sprzedaż przez kelnera, ponieważ zamówienie przyjęte przy stoliku zostaje automatycznie wyświetlone na kuchni.

Zaawansowana obsługa rachunków
Pracownik ma możliwość dzielenia lub łączenia rachunków oraz dzielenia metod płatności, dostępne jest także nabijanie wybranej pozycji na rachunek konkretnego gościa.

Integracje z terminalami płatniczymi
Pozwala na szybkie procesowanie płatności z możliwością przyjmowania form mieszanych, jak np. karta i gotówka. Dostępna jest także sprzedaż w wielu walutach po aktualnym kursie wymiany walut.

Produkty GoPOS:

GoStock – zapewnia pełną kontrolę nad stanami magazynowymi w czasie rzeczywistym. Wraz z aplikacją Inwentaryzacja pozwala obniżyć koszty i przygotowywać precyzyjne listy zakupów.

KDS (Kitchen Display System) – inaczej komunikacja z kuchnią, pozwala na bezpośrednie wyświetlanie zamówień na kuchni np. na ekranie telewizora, a informacja o gotowym zamówieniu trafia bezpośrednio na tablet kelnera.

System numerków - wyświetlanie zamówień w przygotowaniu oraz gotowych do odbioru na ekranie telewizora zapewnia efektywną obsługę klientów i przejrzystość.

GoOrder - sklep z zamówieniami online, który można założyć i skonfigurować w 15 minut oraz udostępnić na własnej stronie www i Facebook.

W ofercie firmy znajduje się także w pełni zintegrowany z systemem sprzęt. Są to między innymi Terminale POS, drukarki fiskalne i bonowe, wagi, czytniki kodów kreskowych i inne.

www.gopos.pl | www.goorder.pl