Organizator:

Hotel Investors Meeting podczas targów POLAGRA

Podziel się

Już po raz szósty w ramach imprez towarzyszących targom POLAGRA pod hasłem BIZNES HOTELARSKI W OPAŁACH odbędzie się konferencja poświęcona biznesowi hotelarskiemu i inwestycjom hotelarskim w Polsce.

Hotel Investors Meeting to okazja do poznania najlepszych ekspertów w Polsce w tej dziedzinie, spotkań z inwestorami, deweloperami, architektami i specjalistami hotelarskimi, a także do zapoznania się z najlepszymi rozwiązaniami dla biznesu hotelarskiego.

Podczas tegorocznej edycji zostanie m.in. przeanalizowana sytuacja sektora hotelarskiego w oparciu o raport o rynku hotelarskim w Polsce 2019/2020 oraz obraz rynku hotelarskiego w pierwszym półroczu 2020 roku. Nawiązaniem do obecnej sytuacji będzie także panel dotycząca zarządzania obiektem noclegowym w kryzysie. Uczestnicy będą mogli poznać również najnowsze rozwiązania w budownictwie.

Hotel Investors Meeting to także rozmowy w bardzo wąskim gronie. Te będą toczyć się m.in. drugiego dnia konferencji w ramach Hotelarskiej Giełdy Pracy, a także wokół tematyki strategii hotelowych na trudne czasy.

Szczegółowy program konferencji oraz prezentacja prelegentów dostępna jest na www.hotelinvestorsmeeting.pl.

Hotel Investors Meeting odbędzie się w dniach 28-29 września.