Organizator:

Jak rozwijać biznes spożywczy w sieci?

Podziel się

Wiedzą na ten temat podzielą się podczas targów POLAGRA EKSPERCI z kancelarii prawnej WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na dywersyfikację kanałów sprzedaży i postanawia budować swój wizerunek i biznes także w sieci. To szansa, ale również wyzwanie dla branży spożywczej, ponieważ handel elektroniczny jest objęty nadzorem kilku regulatorów, którzy konsekwentnie od lat przyglądają się praktykom przedsiębiorców działających w sieci. Dlatego warto zadbać, aby regulamin portalu internetowego, ogólne warunki umowne, polityka prywatności i cookies, podejmowane działania marketingowe i korzystanie z praw własności intelektualnej były w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami oraz praktyką organów regulacyjnych.

Podczas szkolenia, które odbędzie się trzeciego dnia targów, 30 września, będzie można dowiedzieć się m.in. jak prawidłowo zagwarantować konsumentom ich prawa, jak zredagować postanowienia dokumentów regulujących zasady korzystania z witryny internetowej oraz w jaki sposób dostosować model działalności internetowej do możliwości i potrzeb przedsiębiorcy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji z uwagi na obecnie obowiązujące zasady dotyczące organizacji targów i konferencji.

Program szkolenia Rejestracja uczestników