Organizator:

Jedzenie.info.pl w gronie partnerów targów POLAGRA

Podziel się

Jedzenie.info.pl jest jednym z 22. portali Grupy Vertica o szeroko pojętej branży spożywczej.

10-letnie doświadczenie w prowadzeniu serwisów branżowych i zapewnianiu najbardziej optymalnej promocji, poprzez innowacyjny pomysł, dopasować się do swoistej niszy branżowej.

Zamysł zbudowania tematycznego serwisu, skupionego wokół branży spożywczej, spotkał się z dużym zainteresowaniem firm i partnerów biznesowych. Świadczą o tym, zarówno rosnące z miesiąca na miesiąc statystyki, jak i coraz większa liczba zapytań ofertowych, składanych przez użytkowników portalu.

Jedzenie.info.pl to rozbudowany Katalog Firm, w którym znajdziemy opis, zasięg, katalog produktów oraz zakres działalności interesującej Nas firmy.

Wszyscy, którzy posiadają produkty związane z branżą spożywczą, niezależnie od tego czy są ich producentem czy dystrybutorem, mogą zarejestrować się na portalu, korzystając z indywidualnych rozwiązań.

To jednak nie wszystko! Oprócz promocji firm, Jedzenie.info.pl dostarcza najświeższych informacji branżowych, poprzez setki wiadomości z sektora spożywczego, a newsy o zbliżających się imprezach targowych, nowościach, a także promocjach pozwolą Państwu być zawsze na bieżąco.

Użytkownicy serwisu mogą składać zapytania ofertowe na podstawie słów kluczowych lub kategorii. Portal daje możliwość dookreślenia obszaru poszukiwań zgodnie z województwem, miastem lub promieniem od konkretnego punktu. Wszystko to, ma służyć obopólnej satysfakcji i całkowicie zminimalizować ryzyko otrzymania nietrafionych zapytań ofertowych.

Portal Jedzenie.info.pl to platforma, gdzie każdy, zarówno przedsiębiorca lokalny, jak i działający na arenie międzynarodowej, znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu i korzystania z jego szerokich możliwości.