Organizator:

KOMPLET Polska, wystawca Polagry - partnerem akcji #RazemDlaMedyków

Podziel się

Serdecznie dziękujemy firmie KOMPLET Polska za wsparcie akcji #RazemDlaMedyków. Wspólnie ufundowaliśmy 30 tysięcy posiłków!

O FIRMIE 


Grupa firm Abel + Schäfer / KOMPLET zalicza się do najbardziej liczących się przedsiębiorstw w branży, a sukces swój zawdzięcza zarówno wieloletniej tradycji, jak i nieustannym innowacjom.

KOMPLET Polska, pojęcie  tradycji łączy nie tylko z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji mieszanek i surowców dla branży piekarskiej i cukierniczej, ale również  z dbałością o dobór najlepszych surowców oraz  zapewnienie wysokich standardów jakości. Nieustanne poszukiwania efektywnych technik służących kontroli wszystkich procesów przyczyniają się do coraz lepszej jakości naszych produktów. Innowacyjne rozwiązania firma zawdzięcza także otwartości na światowe rynki.
 „Tradycja i innowacja“ to dwa pojęcia ściśle powiązane z historią tego przedsiębiorstwa.  Pojęcia, które przyczyniły się do odniesionego sukcesu i które cały czas mają wpływ na jego rozwój.
________
O AKCJI #RAZEM DLA MEDYKÓW
Zawieszony paragon
W tym trudnym czasie życzliwe gesty mają wielką moc. Dowiodło tego blisko 50 przedsiębiorstw, które odpowiadając na apel Grupy MTP, okazały solidarność z medykami wykupując powierzchnię reklamową  na fasadzie Holu Wschodniego Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pozyskane w ten sposób środki wystarczą na ufundowanie 30 tys. pełnowartościowych posiłków, które otrzyma personel medyczny zaangażowany w walkę z Covid-19.
Każdy może dołożyć swoją cegiełkę i włączyć się do akcji zakupując dowolną liczbę zawieszonych paragonów. Wystarczy wejść na stronę www.zamow.garden-city.pl/ i z dostępnego menu wybrać  pozycję Zawieszony paragon. Koszt jednego dwudaniowego posiłku, który przekażemy medykom to 18 zł.  


 

 

 

 źródło: https://pl.komplet.com/