Organizator:

Master Baker 2020 podczas Polagry!

Podziel się

Polagrę od lat cechuje nie tylko doskonała ekspozycja, ale także bogaty program wydarzeń. Zobaczcie, co czeka na nas w bieżącej edycji!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „POLSKA EKOLOGIA”  i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP informują, że w bieżącym roku odbędzie się II-ga Edycja  Konkursu  Master Baker 2020 .

Konkurs odbędzie się w czterech grupach zawodowych: piekarze zawodowi, piekarze amatorzy, gospodynie  z Kół  Gospodyń Wiejskich, uczniowie ze szkół o profilu spożywczym.

Eliminacje konkursu odbędą się drogą elektroniczną w miesiącu wrześniu poprzez przesłanie na adres mailowy prac w postaci trzech zdjęć produktów oraz opisu użytych składników i technologii wypieku pieczywa. Finał konkursu jest zaplanowany w ramach salonu foodtech podczas nadchodzącej edycji targów POLAGRA w dniach 28.09-01.10.2020

Informacje na temat terminu  rozpoczęcia eliminacji będą zamieszczone na stronach internetowych polskaekologia.org, stowarzyszeniepiekarzy.pl, oraz profilach social media organizatorów.

Dla finalistów są przewidziane wartościowe nagrody!