Organizator:

Mistrzowie Smaku wracają. Kilkuset menedżerów, kucharzy, kelnerów zawita na targi

Podziel się

Gdzie wybrać się na najlepszy obiad lub kolację? Gdzie zjeść najsmaczniejszą pizzę, burgera? Który kelner, barman i menedżer restauracji najlepiej odpowiada na potrzeby klientów? Na POLAGRZE zostaną ogłoszeni zwycięzcy plebiscytu „Mistrzowie Smaku”. Na targach pojawi się więc kilkuset laureatów z całej Polski.

Od wielu lat POLAGRA jest platformą dla branży gastronomicznej. To na niej odbywa się finał Kulinarnego Pucharu Polski, a pod okiem jurorów swoje umiejętności nabywają uczniowie szkół gastronomicznych.

Zdanie klientów jest w gastronomii równie ważne jak ocena profesjonalistów. Najsmaczniej gotującego kucharza w poszczególnych województwach wyłoni plebiscyt „Mistrzowie Smaku” organizowany przez Polska Press Grupa. To tylko jedna z kilku kategorii.

Na poziomie powiatów organizatorzy przewidzieli nagrody dla najlepszych kelnerów, restauracji, barów/bistro/jadłodajni roku oraz kawiarni i cukierni. Na poziomie wojewódzkim nagrody otrzymają  menedżerowie, bariści, barmani oraz mistrzowie słodkości. Do tego dojdą też nagrody za lody, pizzę i burgery i za najlepszą kuchnię azjatycką.

Okazja dla wystawców

Wyróżnienia przyznawane w plebiscycie trafią do kilkuset profesjonalistów i pasjonatów pracujących w szeroko rozumianej gastronomii. Laureaci otrzymają zaproszenie przekazane przez organizatora konkursu i pojawią się na targach POLAGRA w środę, 25 września. Nagrody odbiorą podczas Gali Mistrzów Smaku.

Na targach spędzą cały dzień. Dla potencjalnych wystawców do dokonała okazja do promocji swoich produktów i usług kierowanych do właścicieli  i menedżerów lokali gastronomicznych, kelnerów, kucharzy, barmanów i baristów.

Zapytaj o ofertę Dołącz do wystawców

Okazja dla laureatów

Udział w Gali Mistrzów Smaku to też szansa dla laureatów na podniesienie swoich umiejętności. Goście targów POLAGRA dni będą mogli wziąć też udział w debacie oraz bezpłatnym szkoleniu prowadzonym przez Pawła Grubę. Ten ekspert zyskał popularność jako menedżer restauracji w programie „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Od tego czasu w świecie gastronomii jest niezwykle rozchwytywany, a organizowane przez niego szkolenia rozchodzą się „na pniu”.

Szeroka promocja

Udział w plebiscycie to też szansa na dodatkową promocję.

– Lokale i ich pracowników do nagrody zgłaszają ci, którzy mają największe prawo, by przyznawać kulinarne nagrody, czyli zadowoleni klienci. W ten sposób wspólnie tworzymy wiarygodną, najlepszą listę z rekomendacjami dla innych. Idealną do wykorzystania przez naszych czytelników podczas wakacji – mówi Kamila Kalinowska, koordynatorka plebiscytu. – Nasza akcja to też oczywiście wspaniała okazja do promocji dla lokali. Tym bardziej, że o liderach w naszych rankingach pisać będziemy zarówno w papierowym wydaniu gazety, w serwisie internetowym, jak też w naszych social mediach – dodaje.

Zapytaj o ofertę Dołącz do wystawców