Organizator:

Najnowsze trendy i obowiązki prawne w oznakowaniu żywności

Podziel się

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie podczas targów POLAGRA, które poprowadzą eksperci z kancelarii prawnej WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Podczas targów POLAGRA 2020, 29 września, będzie można wziąć udział m.in. w spotkaniu nt. najnowszych trendów i obowiązków prawnych w oznakowaniu żywności. Temat ten na targach POLAGRA, został zapoczątkowany już dwa lata temu i niezmiennie budzie ogromne zainteresowanie z uwagi na ciągłe zmiany. W tym roku eksperci z kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr odpowiedzą m.in. na pytania czy przedsiębiorców czeka w najbliższym czasie kolejna rewolucja w zakresie etykietowania żywności i zaprezentują jakie niespodzianki dla branży spożywczej szykuje unijny oraz polski ustawodawca. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się także czy znakowanie produktów systemem „nutrii-score” stanie się obowiązkowe, czy pojęcia takie jak „virus-free”, „eko”, czy „wege” będzie można stosować dowolnie oraz za którymi trendami w oznakowaniu żywności warto dziś podążać.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji z uwagi na obecnie obowiązujące zasady dotyczące organizacji targów i konferencji.

Program szkolenia Rejestracja uczestników