Organizator:

Nauka i pasja, czyli zwycięski biznes według UNOX

Podziel się

Wydajność, optymalizacja i ciągła ewolucja to wartości, którymi kierują się założyciele UNOX. Już we wrześniu zaprezentują swoje rozwiązania podczas targów POLAGRA 2022.

Firma UNOX powstała w 1990 roku i wkroczyła szturmem na rynek profesjonalnych pieców z produktem, który umożliwiał pieczenie chleba i croissantów bez ich wcześniejszego rozmrażania. Tak innowacyjne rozwiązanie pozwoliło w krótkim czasie na zdobycie pozycji lidera na rynku.

„Wyrzeźbili swoją historię” i to dosłownie. Ich pierwsze piece były efektem wielu testów, pomysłów, prób, błędów i po prostu czystego rzemiosła. Nawet wtedy, gdy technologia nie była w stanie pomóc, skupiali się poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Jak poskreślają, ciągłe doskonalenie to kluczowy element zarówno w procesach produkcyjnych, narzędziach czy technologiach, których używają do projektowania.

Warto wiedzieć, że UNOX to nie tylko piece, ale także akcesoria, aplikacje i ponad 30-letni "know-how", którym dzieli się z klientami. W ofercie znajdują się m.in.:
- piece elektryczne z funkcją mikrofali
- piece konwekcyjne
- piece konwekcyjno-parowe
- piece z funkcją przyspieszonego pieczenia
- termostaty.

Więcej o wystawcy: www.unox.com