Organizator:

Nowe standardy dla przemysłu spożywczego. Insort na targach POLAGRA

Podziel się

Insort GmbH wyznacza nowe standardy dla przemysłu spożywczego w zakresie sortowania ciał obcych, bezpieczeństwa żywności i monitorowania procesu produkcji.

Insort to wiodąca na świecie firma oferująca technologię chemicznego rozpoznawania obrazu (CIT®) do sortowania w czasie rzeczywistym, monitorowania i analizy procesu produkcji w przemyśle spożywczym. Dzięki CIT® możliwe jest wykorzystanie technologii hiperspektralnego rozpoznawania obrazu do analizy składu chemicznego żywności i wykrywania defektów oraz ciał obcych na podstawie „chemicznego odcisku palca” oraz uzyskania niezwykle precyzyjnych danych o przepływie produktu. Nasze know-how łączy najnowocześniejsze czujniki optyczne i procesowe sygnały cyfrowe ze specjalnie opracowaną mechaniczną i sztuczną inteligencją AI dla najwyższych wymagań w przetwórstwie żywności. Maszyny znane jako rodzina „Sherlock” wyznaczają nowe standardy wydajności i bezpieczeństwa żywności.

Jednym z najnowszych osiągnięć firmy Insort jest Sherlock Safeguard, który wyznacza nowe standardy efektywności i bezpieczeństwa żywności. Łączy bezkompromisowe bezpieczeństwo żywności z monitorowaniem jakości produktów w jednym urządzeniu. W połączeniu z najnowszą generacją zaawansowanej technologii CIT® zapewnia zdolność kontroli materiałów obcych na udokumentowanym wyższym poziomie niż jakakolwiek standardowa technologia sortowania optycznego lub rentgenowska. Technologia Zero Touch Reject gwarantuje bezpieczeństwo żywności na najwyższym poziomie. Ciała obce są eliminowane przez pasywną klapę. Dodatkowo jest wyposażony w Inline Food Lab 4.0, który pozwala przetwórcom uzyskać ilościowe dane chemiczne produktu oraz najbardziej wiarygodne dane jakościowe dostępne w branży.

MY nie wymyślamy na nowo istniejących standardów; MY zmieniamy zasady GRY.

Zostań wystawcą Kup bilety