Organizator:

POLAGRA i Drema w ekskluzywnym gronie

Podziel się

POLAGRA i Drema – wydarzenia targowe organizowane przez Grupę MTP – otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Izba przyznała certyfikaty na trzy lata.

 

Polska Izba Przemysłu Targowego to izba gospodarcza przedsiębiorców branży targowej i branż związanych z organizacją targów, wystaw i eventów. Najważniejszym i najbardziej znaczącym wydarzeniom na targowej mapie Polski PIPT przyznaje specjalny znak jakości „Targi z rekomendacją PIPT”. Służy on tworzeniu rzetelnego i solidnego systemu akredytacji dla targów w Polsce. Po spełnieniu ściśle określonych warunków, certyfikat jest przyznawany na kolejne trzy edycje targów.

Jednym z takich warunków jest legitymowanie się przez organizatora targów audytem danych statystycznych tych targów zgodnie ze standardami obliczeniowymi i definicjami statystycznymi PIPT. Średnia całkowita wynajęta powierzchnia targowa netto w ostatnich trzech latach musi dla certyfikowanego wydarzenia przekraczać 400 m kw., a średnia liczba wystawców ogółem (bez firm reprezentowanych) przekraczać 40 uczestników. Co ważne, wydarzenia starające się o rekomendację PIPT muszą odbywać się co najmniej trzy razy w ciągu ostatnich pięciu lat. „​Certyfikat ten stanowi solidny system akredytacji dla targów w Polsce” – czytamy na stronie PIPT.

Wśród wydarzeń targowych, które do tej pory otrzymały rekomendację PIPT są te organizowane przez Grupę MTP: Securex, Sawo, Instalacje, Cavaliada, TTM, Viva Seniorzy!, Salmed i Polagra Premiery. Teraz do tego grona dołączyły Drema – Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego oraz targi POLAGRA organizowane przez przemysłu spożywczego i branży HoReCa.

Sprawdź wystawców POLAGRA 2022 Zapytaj o ofertę