Organizator:

Producent z tradycjami. ALBA z rozwiązaniami dla gastronomii

Podziel się

Ze sprzętu kuchennego produkowanego przez ALBA korzystają setki tysięcy zadowolonych klientów w wielu krajów. Za tą czeską firmą stoi 140 lat tradycji i doświadczenia.

Już 25-27 września ALBA pojawi się jako wystawca targów POLAGRA. Ta firma ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wśród nich są:

Uniwersalne planetarne miksery stojące – ALBA

Legendarne, wszechstronne urządzenie do ubijania i wyrabiania, RE 22 umożliwia wyrabianie lekkich i twardych ciast, miksowanie tłuczonych ziemniaków i różnych kremów oraz ubijanie śmietany, białek i majonezu. Alternatywą dla Alba RE 22 jest kuchenny mikser planetarny RE 24. Do urządzenia można podłączyć oryginalne akcesoria przeznaczone do mielenia i krojenia mięsa, mielenia maku oraz tarcia (krojenia) ziemniaków i warzyw.

Komercyjne kotły gazowe i elektryczne – ALBA

Gazowe i elektryczne kotły do gotowania ALBA z ogrzewaniem hybrydowym są idealne do gotowania dużych ilości żywności. Są odpowiednie dla instytucji takich jak szkoły, przedszkola, szpitale, stołówki i producenci żywności. Nowa generacja elektrycznych kotłów grzewczych ALBA oferuje szeroki wybór rozmiarów, z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami ukrytymi za prostą obsługą. Dodatkowo dostępna jest wersja podwójnych elektrycznych kotłów grzewczych przeznaczonych do gotowania dwóch różnych posiłków jednocześnie w dwóch oddzielnych naczyniach.

Gazowe i elektryczne patelnie gastronomiczne - ALBA

Profesjonalne elektryczne brytfanny ALBA mają podgrzewane dno o grubości 12 mm i dużą pojemność, idealną do gotowania do 500 posiłków. Dzięki temu nadają się do instytucji takich jak szkoły, szpitale, więzienia czy stołówki zakładowe. Nowe brytfanny od ALBA są wyposażone w technologię Fast-a-Block, która charakteryzuje się dnem typu sandwich z elementami grzewczymi w bloku aluminiowym, co zapewnia oszczędność energii i równomierne ogrzewanie. Kolejnym nowym produktem firmy ALBA są podwójne patelnie elektryczne, umożliwiające gotowanie dwóch różnych posiłków w jednej patelni w różnych temperaturach.

Płaskie i okrągłe przenośniki taśmowe – ALBA

Płaskie i okrągłe przenośniki taśmowe ALBA zostały zaprojektowane z myślą o wydajnej, higienicznej dystrybucji i usuwaniu żywności w kuchniach i obiektach gastronomicznych. Dostosowane zarówno do prostoty, jak i funkcjonalności, wersja z płaską taśmą oferuje łatwe czyszczenie i konserwację, podczas gdy model z okrągłą taśmą doskonale radzi sobie ze złożonymi trasami dzięki precyzyjnemu systemowi prowadzenia. Idealne do różnych zastosowań instytucjonalnych i komercyjnych, przenośniki te stanowią praktyczne rozwiązanie dla operacji gastronomicznych wymagających niezawodności i zgodności z normami bezpieczeństwa żywności.

Modułowe kuchnie komercyjne – ALBA

Kuchnie modułowe ALBA Classic to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala szybko reagować na zmieniające się wymagania w zakresie rodzaju i wydajności przygotowywania żywności. Oferujemy szeroki wybór ponad 100 modułów, które można łączyć w celu stworzenia szafki kuchennej lub wyspy o głębokości 70 cm lub 90 cm, lub moduły mogą być używane indywidualnie. W dowolnym momencie można dokupić inne urządzenie, dostosować kuchnię do nowych wymagań ergonomicznych planowania kuchni lub wykorzystać urządzenia do innych celów. W seriach Classico 700 i Classico 900 można znaleźć:

  • Kuchenki elektryczne i gazowe, kuchnie z piekarnikiem, palniki do garnków oraz piece.
  • Kuchenki indukcyjne i szklano-ceramiczne
  • Kuchenki elektryczne i gazowe
  • Patelnie grillowe i patelnie wielofunkcyjne, elektryczne i na gaz
  • Płyty grillowe i patelnie grillowe
  • Frytkownice elektryczne i na gaz
  • Elektryczne urządzenia do gotowania makaronu
  • Piekarniki
Dołącz do wystawców