Organizator:

Spotkaj liderów branży spożywczej. POLAGRA daje ci tę szansę

Podziel się

200 wystawców z 14 krajów – to aktualna liczba firm i instytucji, które zaprezentują swoją ofertę podczas tegorocznych targów POLAGRA i Taropak. Poznaj liderów poszczególnych sektorów, kup jeden bilet i bądź w centrum wydarzeń branży spożywczej.

Krajowa Grupa Spożywcza to lider w branży rolno-spożywczej, właściciel marek Polski Cukier, Polskie Przetwory, Frutuś i koncern, do którego należy kilkanaście firm. Z jego przedstawicielami będzie można spotkać się 26-28 września, podczas targów POLAGRA.

Bardzo silną reprezentację na to wydarzenie zgłosili też wystawcy z branży piekarniczej i cukierniczej, oferujący m.in. piece, linie produkcyjne, krajalnice do ciasta i chleba, systemy schładzania i wiele innych produktów. Swoją ofertę zaprezentują m.in. Craem, IBIS, Italmarco, UNOX czy Wiesheu. To jednak tylko niewielka część z wystawców tego sektora.

Bilety

Swoje technologie zaprezentują też światowi giganci. W salonie Foodtech pojawią się m.in. Ishida. Ta japońska firma, będąca obecnie globalnym koncernem o obrotach przekraczających miliard dolarów, zatrudniającym ponad 3500 pracowników na całym świecie.

Polski Rex-Pol produkuje ekologiczne urządzenia dla przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego, mleczarskiego i piekarniczego, dla małej i dużej gastronomii.

Z kolei Fenix Systems zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju maszyn pakujących. Innowacyjne rozwiązania dla całego przemysłu spożywczego zaproponuje także KA-GRA i wiele innych firm.

Od lat POLAGRĘ tworzą m.in. firmy branży mleczarskiej, m.in. spółdzielnie, producenci mleka i wyrobów mlecznych.

W tym roku w tym gronie są m.in. Hochland czy Mlekovita. Przed rokiem ta ostatnia otrzymała aż 21 Złotych Medali Grupy MTP za swoje produkty. Laureatem Złotego Medalu Grupy MTP z 2021 r. jest także Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, która ponownie – jako wystawca – będzie gościć na targach POLAGRA. Do tego grona dołączy też Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-Milk w Sieradzu.

Kto jeszcze zaprezentuje się na 26-28 września na POLAGRZE? Sprawdź listę wystawców.

Chcesz kupić bilet? Pamiętaj, że upoważnia on też zwiedzania targów Taropak, które odbywają się w tym samym czasie.

Bilety zapytaj o zaproszenie

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Paulina Nowakowska
Paulina Nowakowska