Organizator:

Ugruntowana marka nie tylko na rynku polskim

Podziel się

Polska MLEKOVITA – firma o długoletniej tradycji i ugruntowanej marce nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym – jest największą grupą mleczarską w Europie Środkowo-Wschodniej.

To przedsiębiorstwo ze 100-procentowym kapitałem polskim i niekwestionowany lider branży w kraju oraz lider eksportu sektora mleczarskiego. Każdego dnia w 22 zakładach produkcyjnych przetwarzanych jest 8 milionów litrów najlepszego mleka dostarczanego przez 15 tys. polskich rolników. 5 000 wykwalifikowanych pracowników dba o najwyższą jakość produktów wytwarzanych na ponad 180 liniach produkcyjnych.

Ponad 1000 mlecznych smakowitości – największy wybór nabiału w Polsce i Europie – znanych jest nie tylko w polskich domach, ale i w 167 krajach świata. Dystrybucja odbywa się dzięki 33 własnym centrom dystrybucyjnym, w tym pierwszym w branży hurtowniom Cash&Carry, 144 sklepom firmowym Mlekovitka oraz dwóm sklepom internetowym: sba.com.pl z produktami wysokobiałkowymi oraz mlekovitka.pl z szerokim asortymentem.