Organizator:

Uznanie konsumentów od ponad 90 lat

Podziel się

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole powstała ponad 90 lat temu – w 1930 roku.

Obecnie jest jednym z największych zakładów mleczarskich w kraju oraz jednym z czołowych polskich eksporterów, potentatem
w produkcji mleka w proszku oraz masła, posiadając równocześnie spółdzielczą formę działalności ze 100% polskim kapitałem. Łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów.

Możliwości produkcyjne:
• ilość przerabianego mleka: 390 mln litrów/rok
• produkcja masła: 25 tys. ton/rok
• produkcja mleka w proszku: 40 tys. ton/rok.

Produkty OSM w Kole znane są na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych. Sztandarowym towarem eksportowym jest mleko
w proszku, którego odbiorcami są kraje europejskie, bliskowschodnie, azjatyckie oraz afrykańskie.

Kefir malinowy 0,5 L

To łatwostrawny, orzeźwiający napój. Posiada bogaty skład odżywczy: pełnowartościowe białko, witaminy i składniki mineralne, łatwo przyswajalny wapń. Wsad malinowy nie zawiera syropu glukozowo – fruktozowego i skrobi modyfikowanej.

Zapakowany jest w nowy karton Brown Board. Ma on o jedną warstwę mniej w porównaniu do kartonów najczęściej używanych do pakowania produktów w łańcuchu chłodniczym. Usunięcie białej warstwy powoduje, że w procesie produkcji zużywa się mniej substancji chemicznych, przez co opakowanie jest bardziej przyjazne środowisku, lżejsze, a co za tym idzie generuje mniejszą ilość odpadów. Brązowy karton charakteryzuje się również mniejszą emisją CO2 w procesie produkcji, w pełni nadaje się do recyklingu.

Dip kremowy z ziołami 125g

NOWOŚĆ! Dip kremowy na bazie naszej śmietany jest gotowym rozwiązaniem do kuchni. Ma bardzo szerokie zastosowanie: może być stosowany jako dodatek do sałatek, surowych warzyw, zup czy sosów, jak również rewelacyjnie sprawdzi się jako dip do mięs i innych potraw z grilla. Smakuje świetnie z pieczonymi lub młodymi ziemniaczkami.