Organizator:

Ważenie Dozowanie Pakowanie - kwartalnik dla specjalistów partnerem targów Polagra 2020

Podziel się

Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania, jak również szeroko rozumianą kwestią automatyzacji i robotyzacji tych procesów.

 

Na łamach kwartalnika znajdą Państwo artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące oraz ich zastosowanie m.in. w takich gałęziach przemysłu, jak:

  • przemysł farmaceutyczny,
  • przemysł spożywczy
  • przemysł rozlewniczy,
  • przemysł kosmetyczny,
  • przemysł chemii gospodarczej
  • i innych takich jak : cementownie, cukrownie, przemysł cukierniczy lub branża motoryzacyjna

 

Pismo z tradycją

Kwartalnik ukazuje się na polskim prasowym rynku branżowym już dwudziesty rok. Przez ten czas zgromadził spore grono stałych odbiorców. Po rejestracji na naszej stronie www.wdp.com.pl możesz otrzymywać bezpłatną
e-prenumeratę i dołączyć do tego grona. Odbiorcami tytułu są głównie specjaliści z działów automatyki, utrzymania ruchu, jakości produkcji, konstruktorzy, kierownicy działów handlowych oraz działu zakupów jak również firmy prywatne czy biura inżynierskie.

Tytuł czytają specjaliści z ośrodków badawczo-rozwojowych, przemysłu maszynowego, przemysłu przetwórstwa rolno-spożywczego, przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, rozlewniczego, a także firmy produkcyjne i handlowe związane z maszynami pakującymi, ważącymi, z automatyką przemysłową i opakowaniami. Pismo dociera również do wielu szkół i uczelni wyższych w kraju.

Powszechnie obecni w branży

Poza tradycyjną formą dystrybucji pisma drogą prenumeraty (drukowana lub e-prenumerata), kwartalnik „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” rozprowadzany jest darmowo na targach branżowych. Wydawnictwo uczestniczy niemal we wszystkich branżowych imprezach targowych, a także w wielu konferencjach i sympozjach w Polsce. Wszelkie informacje możesz znaleźć na naszej stronie www.wdp.com.pl, gdzie przeczytasz również artykuły, jakie ukazały się
w ostatnim czasie.  

Zapraszamy do współpracy!

Tym, którzy zdecydują się promować na łamach czasopisma, proponowana jest także bezpłatna publikacja dodatkowych artykułów, jak również bezpłatne zamieszczenie informacji o nowych produktach w części poświęconej „Nowościom technicznym”. 

 

więcej informacji na www.wdp.com.pl