Organizator:

Wielkie marki powracają. Ta piątka robi wrażenie

Podziel się

Hert, Cream, Ibis, Italmarco, Primulator. To kilka dużych marek powracających jako wystawcy targów POLAGRA. Stoisk liderów - wielkiej piątki - branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej na pewno nie da się przeoczyć.

Piekarnictwo zmienia się bardzo dynamicznie. Duże piekarnie walczą o kontrakty, a niewielkie coraz częściej przekształcają się, poszerzając swoja ofertę o usługi zarezerwowane wcześniej dla gastronomii.

Każdą taką zmianę dostrzegają tegoroczni wystawcy, którzy oficjalnie zapowiedzieli udział w targach POLAGRA.

Hert to prawdziwy gigant, który ma w swojej ofercie rozwiązania dla piekarnictwa, cukiernictwa, gastronomii, przemysłu spożywczego i sklepów. Dostarcza, instaluje i wdraża sprzęt najwyższej jakości, zapewniając jego serwis. Skala działalności i branż, w której działa Hert sprawia, że firma współpracuje z ogromną liczbą producentów. Oferta, która Hert zaprezentuje na POLAGRZE zadowoli najbardziej wymagających klientów. Strefy Hert na POLAGRA 2024 nie da się przeoczyć.

Właściciele piekarni i cukierni doskonale znają kolejnego z wystawców POLAGRY. Cream uchodzi za największego dystrybutora renomowanego wyposażenia dla tych firm. Jego przedstawiciele odpowiedzą na każde pytanie. Dowiedzą się m.in. w jakie maszyny i urządzenia powinien zainwestować początkujący zakład cukierniczy, jakie wymogi powinny spełniać piece piekarnicze. Warto już dziś rezerwować sobie czas na spotkanie z przedstawicielami firmy Cream.

Trudno wyobrazić sobie technologiczną część targów POLAGRA również bez marki Ibis. Wiodące produktami tej marki są m.in. piece piekarniczo-cukiernicze, piece wsadowe, piece wózkowe, komory garownicze, miesiarki do ciasta, ubijaczki planetarne, maszyny do kremów, zaparzacze do mąki i wiele innych. Firmowy katalog liczy niemal 70 stron, więc goście targów POLAGRA z pewnością będą mieli w czym wybierać.

Kolejnym dużym graczem POLAGRY 2024 będzie firma Italmarco. Systemy silosowe automatyzujące dozowanie, nowoczesne piece piekarskie, systemy chłodzenia i mrożenia pieczywa skierowane do przemysłu i rzemiosła, miesiarki, linie do produkcji chleba, linie cukiernicze – to tylko część jej oferty.

Idealnym uzupełnieniem obecności wspomnianych czterech firm będzie obecność firmy Primulator, która od lat trzyma rękę na pulsie zmieniającego się świata cukierni i kawiarni. Na stoisku tej marki zawsze unosi się zapach świeżo parzonej kawy. Coraz częściej można go poczuć również w piekarniach i cukierniach, które walcząc o klientów, swoją ofertę muszą uzupełniać choćby o kąciki kawowe i inne rozwiązania znane wcześniej z sektora HoReCa.

Pięć dużych firm to wierzchołek góry lodowej tegorocznych wystawców targów POLAGRA. Kolejne ogłoszenia już wkrótce. Warto jednak już dziś rozważyć swoją obecność – zapytać o ofertę dla wystawców lub/i odebrać bezpłatne zaproszenie na targi.

Zapytaj o ofertę Oferta dla branży Bilety