Organizator:

Oferta dla Foodtech

Podziel się

Prowadzisz firmę oferującą najnowsze rozwiązania technologiczne i podążającą za trendami w przemyśle spożywczym. Targi POLAGRA co roku przyciągają tłumy przedsiębiorców z całej Polski i zagranicy. Dzięki temu łatwo pozyskasz klientów i kontrahentów. Zapytaj więc o ofertę dla swojej firmy.

Wystawienie się na targach POLAGRA (25-27 września 2024 w Poznaniu) to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu gronu odbiorców, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe i pozyskać klientów. To idealne miejsce do przedstawienia swojej oferty, zwrócenie uwagi klientów na unikalne cechy twoich produktów i korzyści, jakie oferują.

POLAGRA oferuje możliwość prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, towarów i usług dla różnych gałęzi przemysłu spożywczego, w tym dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego i lodziarskiego.

Na targach prezentują się firmy produkujące i dystrybuujące maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego, w tym maszyny do formowania, dozowania i konfekcjonowania produktów spożywczych, maszyny pakujące, aparaturę kontrolno-pomiarową, opakowania oraz środki ochrony przed szkodnikami i wiele innych.

Nie przegap tej okazji, aby zaprezentować swoją markę i produkty na jednym z największych wydarzeń branży spożywczej w Polsce. Sprawdź, co oferuje ci POLAGRA, zapytaj o bezpłatną wycenę oraz najlepszą ofertę.

Zapytaj o najlepszą ofertę Zapytaj o bezpłatną wycenę

Wystawienie się na targach POLAGRA to również doskonała okazja do pozyskania nowych klientów i nawiązania kontaktów biznesowych z innymi firmami i segmentami z branży spożywczej i sektora HoReCa. To miejsce, w którym spotkasz przedstawicieli innych firm, dostawców, partnerów biznesowych, potencjalnych klientów, ale także swoich konkurentów.

Salon Foodtech wzbogacą też:

  • strefa piekarska i cukiernicza,
  • strefa technologii dla branży mięsnej i przetwórstwa,
  • konkurs dla piekarzy,
  • forum piekarskie.

Zachęcamy do wystawienia się na targach POLAGRA i zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców. To doskonała okazja, aby wyróżnić się na rynku i zwiększyć swoją widoczność wśród klientów oraz sprzedaż.

Skontaktuj się z zespołem organizującym targi POLAGRA. Nasi specjaliści chętnie pomogą ci w przygotowaniu stoiska, zaproponują najlepsze rozwiązania promocyjne i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące udziału.

Skontaktuj się z zespołem Zarezerwuj miejsce na targach