Organizator:

BCC Polska wystawcą Polagry 2020

Podziel się

BCC Polska istnieje w Polsce od 1999 roku. Produkuje najwyższej jakości przyczepy i samochody specjalne. Należy do grupy europejskich firm rodzinnych BCC, do której należą 3 bazy produkcyjne: we Francji, We Włoszech i w Polsce. Firma oferuje swoje produkty w całej Europie oraz na innych kontynentach. Bazuje na produkowaniu pojazdów do wszelkich rozwiązań mobilnych typu: sklepy, Food Truck’i, gabinety i biura mobilne.

Celem BCC Polska od wielu lat jest rozpowszechnianie tego rodzaju rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do małych i dużych przedsiębiorstw. Nasze produkty umożliwiają mobilne docieranie do swoich klientów. Wartością dodaną jest mobilna reklama produktów, które dany klient ma do zaoferowania. Z usług BCC Polska korzystają przedsiębiorcy prowadzący: sklepy mięsne, rybne, ogólnospożywcze, warzywnicze, piekarnie, cukiernie, lodziarnie, jak również biura, gabinety oraz kioski.

Klienci już od ponad dwudziestu lat doceniają rozwiązania BCC Polska. Z pojazdów BCC Polska można dobrze zjeść
w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, ale również w Berlinie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Wiedniu, Brukseli, Paryżu, Genewie, Londynie czy Rzymie. Dzięki prężnie rozwijającemu się rynkowi gastronomii na kołach – Food Truck’i BCC Polska są wszędzie.

Ofertę uzupełniają również rozwiązania do transportu: wkłady izotermiczne do furgonów, zabudowy do transportu na platformie oraz inne rozwiązania na kołach.

Wystarczy uwolnić wyobraźnię.


więcej na: www.bccpolska.pl