Organizator:

Bezpieczne pakowanie żywności z COMEF

Podziel się

Kontrola pakowania to jeden z priorytetów przy produkcji żywności. O rozwiązania z tego zakresu zadba firma COMEF, jeden z wystawców targów POLAGRA.

COMEF to dynamicznie rozwijająca się firma istniejąca na rynku aparatury naukowo-badawczej, technologicznej oraz medycznej od 1993 r. Na rynku działa jako przedstawiciel uznanych światowych producentów. Swoim klientom gwarantuje innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie i pełne wsparcie techniczne.

O zaletach tych rozwiązań będą mogli przekonać się m.in zwiedzający targi POLAGRA, którym przedstawiciele firmy COMEF zaprezentują m.in analizatory Ametec-Mocon (Dansensor) do kontroli pakowania w atmosferze ochronnej (urządzenia do kontroli gazów w gotowych opakowaniach oraz na linii w trakcie pakowania, analizatory szczelności opakowań, mieszalniki gazów).

Na stoisku będzie można zapoznać się również z ofertą analizatorów do badania materiałów używanych w produkcji opakowań (analizatorami przenikalności gazów oraz barierowości folii, miernikami współczynnika tarcia i miernikami różnych parametrów fizycznych materiałów).

Więcej informacji na: www.comef.com.pl oraz LinkedIn.

Dołącz do wystawców

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Daria Maciejewska
Daria Maciejewska
Sylwia Rogowicz
Sylwia Rogowicz