Organizator:

Czołowy producent proszków mlecznych na POLAGRZE

Podziel się

ALIMA-BIS jest czołowym producentem proszków mlecznych w Polsce, które sprzedaje pod marką ALIMA MILK AND WHEY POWDERS.

ALIMA-BIS specjalizuje się w produkcji serwatki i mieszanek mlecznych w proszku. Posiada trzy zakłady przetwórcze, w których stosuje zaawansowane technologie pozwalające uzyskać produkty o najwyższej jakości i bardzo dobrych parametrach żywieniowych.

Posiada niezbędne certyfikaty jakościowe, takie jak IFS FOOD, KOSHER i HALAL, poświadczające najwyższą jakość i dostępność naszych produktów na rynkach całego świata. Jest członkiem Polskiej Izby Mleka i to na stoisku tej izby będzie można spotkać przedstawicieli tej firmy.

Oferta ALIMA-BIS to:

  • DWP Demineralizowana serwatka w proszku
  • LFMP Niskotłuszczowe zamienniki mleka
  • FFMP Natłuszczane proszki mleczne (regular i instant)
  • SMP Mleko w proszku odtłuszczone
  • WPC Koncentraty białka serwatkowego
  • PRODUKTY WG INDYWIDUALNYCH RECEPTUR

Najlepsze surowce, bezpieczeństwo, certyfikaty

Surowce do produkcji serwatki i mleka w proszku pozyskiwane są z najlepszych europejskich mleczarń.

Firma posiada profesjonalne laboratoria oraz systemy kontroli jakości; stosuje wysokiej klasy opakowania, gwarantujące doskonałe parametry, jakość i trwałość produktów. Posiadane certyfikaty potwierdzają najwyższą jakość produktów i uprawniają do ich sprzedaży na rynkach całego świata.

Lata tradycji

Alima Bis to rodzinna, nowoczesna firma, działająca na rynku polskim, unijnym i światowym. Funkcjonuje od 1989 r., z powodzeniem zaopatruje przemysł spożywczy i rolnictwo w technologie niezbędne na każdym etapie przetwarzania mleka.

Łącznie spółka posiada sześć zakładów produkcyjnych w czterech lokalizacjach w Polsce. Wytworzone w ALIMA-BIS produkty i technologie pochodzenia polskiego (UE) dostępne są w 41 krajach na pięciu kontynentach.

Poza produkcją proszków mlecznych spółka specjalizuje się także w produkcji technicznie zaawansowanych systemów membranowych i technologii dla przemysłu spożywczego (w szczególności mleczarskiego). Trzecią gałęzią działalności ALIMA-BIS jest produkcja maszyn dla gospodarstw mlecznych i rolnictwa, w tym wozów paszowych i ścielarek.

ALIMA PACK to spółka-córka, która od 1995 r. z powodzeniem wspiera sektor przemysłowy, dostarczając rozwiązania w zakresie paletyzacji i pakowania dla przemysłu i rolnictwa. Specjalizuje się w pakowaniu i paletyzowaniu worków od 5 do 50 kg oraz big-bagów.

Na targach zaprezentuje ofertę wysokiej jakości proszków mlecznych ALIMA MILK AND WHEY POWDERS, które produkujemy już od 20 lat. Będzie można ją znaleźć na stoisku Polskiej Izby Mleka, w pawilonie nr 5.