Organizator:

Dla piekarni, cukierni, gastronomii i przemysłu spożywczego. HERT na POLAGRZE

Podziel się

Produkcja żywności wysokiej jakości przy jednoczesnej optymalizacji kosztów oraz usprawnieniu i zautomatyzowaniu procesów produkcyjnych? To możliwe dzięki maszynom oferowanym przez firmę HERT, która została kolejnym wystawcą targów POLAGRA.

HERT oferuje maszyny dla piekarni, cukierni, gastronomii i przemysłu spożywczego od cenionych światowych producentów. „Zapewniamy włączenie ich do linii technologicznych i połączenie w sprawnie działającą produkcję” – czytamy na stronie.

Wyposażenie branży spożywczej

Firma świadczymy usługi z zakresu doboru konfiguracji, zamówienia, transportu i montażu maszyn w zakładzie produkcyjnym i wdrożenia ich do produkcji żywności. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji piekarni, cukierni oraz linii produkcyjnych i technologicznych. Zapewnia serwis i oferuje remont maszyn. Zajmuje się też projektowaniem oraz realizacją aranżacji i wyposażenia sklepów piekarniczych, cukierniczych i mięsnych.

Niezależnie od tego, co produkujesz, czy jaką żywność sprzedajesz, w HERT znajdziemy rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej działalności! Dostarczamy i wdrażamy maszyny do branży spożywczej - naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli i osób zarządzających produkcją piekarni, cukierni, kawiarni, restauracji czy zakładów garmażeryjnych” – czytamy na stronie.

Dla piekarni

Firma współpracujemy z doświadczonymi producentami maszyn o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy korzystają zarówno ze znanych i sprawdzonych, jak i innowacyjnych rozwiązań, stworzonych w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne. Dzięki temu w HERT oferujemy nowoczesne, energooszczędne, higieniczne i kompleksowe wyposażenie piekarni.

Dla cukierni

HERT oferuje również kompleksowe wyposażenie cukierni. Dostarcza maszyny, urządzenia, narzędzia i akcesoria, zaspokajające potrzeby produkcji większości asortymentu cukierniczego, które sprawdzają się w polskich warunkach produkcyjnych. Nasze instalacje cechuje wysoka powtarzalność otrzymywanych efektów, a precyzyjna, szybka i wydajna praca pozwala na realne oszczędności” – piszą przedstawiciele HERT.

Dla gastronomii

Wyposażenie gastronomii w HERT obejmuje przede wszystkim obróbkę termiczną (piece, kotły do gotowania ciśnieniowe, podciśnieniowe, patelnie), rozwiązania do dozowania wszelkich mas płynnych i półpłynnych, gładkich i z cząstkami. Zajmuje się też przygotowalnią, czyli myciem i szatkowaniem warzyw czy owoców oraz automatyzacją procesów formowania wyrobów z mięs, kasz czy warzyw. W ofercie są też urządzenia do pakowania i paletyzacji dla różnych sektorów branży gastronomicznej.

HERT jest dystrybutorem i przedstawicielem WP Bakery Group, GHD Hartmann, Rademaker, Bakon, Rheon, Jeros, Komza, Unifiller, Innova, Dubor, Langheinz, Ohaus, Kempf, Bico, Albhorn, Ringoplast, Drutec.