Organizator:

Fenix System dołączył do grona wystawców POLAGRA

Podziel się

Funkcjonalność i najwyższa jakość to priorytety w szeroko rozumianym pakowaniu żywności. O rozwiązania z tego zakresu zadba firma Fenix Systems, jeden w wystawców tegorocznych targów POLAGRA.

Fenix Systems specjalizuje się w projektowaniu, kompletowaniu i dostarczaniu linii technologicznych i indywidualnych rozwiązań do ważenia i pakowania produktów, a także kontroli jakości, automatyzacji i dostarczaniu systemów paletyzujących i LGV (wózków widłowych sterowanych laserem).

"Dostarczane przez nas maszyny tworzą poszczególne moduły, które razem składają się na rozbudowaną linię produkcyjną. Wyróżnić można między innymi elementy, takie jak naważarka wielogłowicowa, pakowaczka czy też owijarka paletowa. Wszystkie te urządzenia działają w pełni automatycznie, a ich codzienna eksploatacja jest bardzo wygodna i intuicyjna." - zapewniają przedstawiciele firmy.

Zespół Fenix instaluje i przeprowadza także prace konserwacyjne i serwisowe na dostarczonych liniach i maszynach, co pozwala im na kompleksową obsługę klienta na każdym etapie współpracy.

Więcej na www.fenixsystems.eu