Organizator:

Giganci technologii piekarnictwa znów na Polagrze

Podziel się

Wśród wystawców targów POLAGRA pojawiają się firmy z branży piekarskiej. Te znane i cenione na całym świecie marki będzie można spotkać w Poznaniu już 26-28 września.

POLAGRA sukcesywnie odsłania swoje największe atuty. Oto cztery firmy, które zaprezentują się w Poznaniu.

WIESHEU to w zasadzie synonim innowacyjnych rozwiązań i produktów dla profesjonalnych użytkowników pieców lokalizowanych w punktach handlowych i dopełniony przez doskonały serwis klienta. Firma istnieje na rynku od niemal 50 lat. Od 26 do 28 września z jej przedstawicielami będzie można spotkać się na targach POLAGRA.

Do grona wystawców dołączyła też Cream, firma od ponad 20 lat dostarczająca polskim piekarniom i cukierniom najwyższej jakości sprzęt od renomowanych producentów: piece, linie produkcyjne, krajalnice do ciasta i chleba, dzielarki i zaokrąglarki, wałkownice, mieszałki i wywrotnice, a także myjki i zmywarki oraz różnorodne systemy schładzania.

Z kolei ITALMARCO to jedna z ważniejszych firm branży piekarskiej. W jej ofercie można znaleźć m.in. Systemy silosowe, płyny technologiczne, schładzacze i dozowniki wody, linie do chleba, komory, piece piekarskie, automaty załadowcze, linie cukiernicze, studzenie i mrożenie, maszyny piekarskie i cukiernicze, miesiarki.

Kolejna firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych, która dołączyła do grona wystawców POLAGRY to IBIS, czyli producent maszyn i urządzeń piekarniczo-cukierniczych, oferujący m.in. systemy załadunku i rozładunku, komory garownicze, piece piekarniczo-cukiernicze, miesiarki do ciasta, piece termoolejowe wózkowe oraz realizacje pieców wsadowych i wózkowych (termoolejowyc), piecy elektrycznych cukierniczo-piekarniczych i wielu innych.

Zgłaszając swój udział w POLAGRZE 2022, wszystkie cztery firmy skorzystały z preferencyjnych warunków, które obowiązują tylko do 30 czerwca.

Zgłoś się na targi Oferta uczestnictwa