Organizator:

Merytorycznie i smacznie

Podziel się

Tak zapowiada się ostatni dzień targów POLAGRA.

W dzisiejszym programie wydarzeń kolejna dawka wiedzy. Już o 11.00 rozpocznie się szkolenie pt. „Jak bezpiecznie rozwijać biznes spożywczy w sieci?”. Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom branży spożywczej i gastronomicznej, którzy chcą poznać praktyczne aspekty działalności przedsiębiorców w Internecie i zgodności ich działalności z prawem konsumenckim. Eksperci z kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr, którzy poprowadzą szkolenie, skupią się na takich aspektach jak regulaminy reklamacje, rękojmie, gwarancje. Opowiedzą też jakich zmian w przyszłości w tym zakresie należy się spodziewać.

Pozostając w tematyce online, 0 godz. 13.00 będzie można wziąć udział w szkoleniu „Znajdź klientów restauracji online. Jak tworzyć grupy docelowe do Social Ads i Google Ads?”. Moc praktycznych wskazówek przekaże w tym zakresie Arieta Prusak z Agencji Kreatywnej MOXIE. To szkolenie powinno zainteresować menedżerów restauracji odpowiedzialnych za pozyskiwanie gości.

Dziś też ostatni dzień Eliminacji Krajowych WorlSkills 2020, który upłynie pod znakiem carvingu, a ponadto warsztaty kulinarne, foodowe, kawowe i lodowo cukiernicze.

Program wydarzeń