PREMIERA!

Kongres POLAGRA EXPORT MEETING! Podczas wydarzenia: prezentacje grup produktowych, eksperckie wystąpienia i spotkania biznesowe w specjalnej strefie matchmakingowej.  

Organizator:

Konferencja: Hotel Investors Meeting

09:45 - 17:00
MTP
Organizator: MTP Grupa
Już po raz siódmy spotkamy się na ogólnopolskiej konferencji HOTEL INVESTORS MEETING w Poznaniu!
Zobacz więcej

Master Class Show

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: MTP Grupa
Pokazy i warsztaty kulinarne z udziałem znakomitych szefów kuchni. Wystąpią m.in. zwycięzcy Kulinarnego Pucharu Polski: Paweł Salomon, Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski, a także Adam Adamczak z Concordia Taste, finalista TOP CHEF, Ewa Drzewicka - cukiernik, złota medalistka Olimpiady Kulinarnej IKA 2020 oraz Mistrzostw Świata, Józef Sadkiewicz - praktyk i ekspert w branży zbożowo-młynarsko-piekarskiej oraz kulinarnej.
Zobacz więcej

Chefs Academy 2021 z redakcją Restaurant Management

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: MTP Grupa
Chefs Academy to warsztaty ze znakomitymi szefami kuchni organizowane przez redakację dwumiesięcznika Restaurant Management. Zajęcia każdego dnia prowadzi inny szef kuchni!
Zobacz więcej

Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: MTP Grupa
Wydarzenie kierowane jest w szczególności do osób związanych z branżą piekarską, a więc do zawodowych piekarzy oraz cukierników, a także do uczniów szkół zawodowych o profilu piekarskim i cukierniczym. Sercem Forum Piekarskiego- Zdrowe Pieczywo będzie zlokalizowana na terenie ekspozycji targów POLAGRA profesjonalna przestrzeń piekarska, w której odbywać się będą przede wszystkim pokazy mistrzów piekarnictwa.
Zobacz więcej

Konkurs Master Baker

10:00 - 14:30
MTP
Organizator: MTP Grupa
Mistrzowie wypieków pokażą swoje umiejętności podczas targów POLAGRA.
Zobacz więcej

Najnowsze trendy i obowiązki prawne w oznakowaniu, opakowaniu i dystrybucji żywności

13:00 - 14:30
Pawilon 5 | Speakers' Corner
Organizator: MTP Grupa
Podczas szkolenia przedstawione zostaną najnowsze trendy w oznakowaniu – informacja o śladzie węglowym, eko-score, planet-score, nowe warunki stosowania nutrii-score. Omówione zostaną kontrole żywności na nowych zasadach, a także zagadnienia związane z podwójną jakością żywności i nową ustawą o przeciwdziałaniu wykorzystywania przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi. Prowadzący odpowiedzą także na pytanie czy czeka nas rewolucja w systemie odzysku opakowań.
Zobacz więcej