Organizator:

Narzędzia wsparcia eksportu. Ważny panel dla branży

Podziel się

Podczas Kongresu POLAGRA EXPORT MEETING odbędzie się panel pt. „Narzędzia i usługi wspierające transport”. Poprowadzi go Piotr Placha, manager w zespole ekspertów branżowych PAIH.

Jednym z wydarzeń odbywających się podczas tegorocznych Targów POLAGRA będzie Kongres POLAGRA EXPORT MEETING, który rozpocznie się 5 października o godz. 10:30. Na godz. 13:45 zaplanowano panel „Narzędzia i usługi wspierające transport”, który poprowadzi Piotr Placha, manager w zespole ekspertów branżowych PAIH.

Wśród instrumentów wsparcia eksportu wymienianych na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii można znaleźć m.in. refundację części wydatków na realizację działań promocyjnych z zakresu branżowych projektów, przedsięwzięć, wydawnictw i materiałów promocyjnych oraz certyfikatów wyrobów eksportowych.

To tylko część zagadnienia, które zostanie poruszone podczas panelu „Narzędzia i usługi wspierające eksport”. Z ramienia Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu poprowadzi Piotr Placha, manager w zespole ekspertów branżowych – doświadczony menedżer zespołu i analityk strategiczny, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe w firmach polskich oraz międzynarodowych z sektora nowych technologii, informacji gospodarczej i konsultingu.

Oprócz informacji o dofinansowania działań proeksportowych, działalności proeksportowej organizacji rządowych oraz branżowych, w panelu pojawią się także informacje o aktywnych i planowanych programy branżowych dla sektora spożywczego.

Kongres POLAGRA EXPORT MEETING rozpocznie się we wtorek, 5 października o godz. 10:30 w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Program wydarzeń