Organizator:

Oni już są wystawcami. Jakie firmy zapowiedziały swój udział w POLAGRZE?

Podziel się

Tysiące zwiedzających, trzy salony i kilkuset wystawców, wśród których zawsze pojawiają się liderzy rynku. Nie inaczej będzie w tym roku. Sprawdź, jakie firmy są już wśród wystawców POLAGRY 2023 i dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do nich już teraz.

Połączenie trzech salonów targów POLAGRA w jednym czasie i miejscu sprawia, że na Międzynarodowych Targach Poznańskich mogą spotkać się przedstawiciele firm z każdego ogniwa łańcucha dostaw żywności. To spotkanie m.in. dla hodowców, dystrybutorów, sprzedawców i dostawców technologii.

Liderzy technologii

MEYN produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Na polskim rynku wykonuje także inne elementy i urządzenia na zlecenia naszych klientów – począwszy od prostych elementów poprzez projektowanie, po budowa kompletnych instalacji do montażu.

KRN jest z kolei jednym z wiodących producentów i eksporterów rur miedzianych  i aluminiowych oraz aluminiowych skraplaczy i cewek parownika.

Kolejny w wystawców targów POLAGRA 2023 – Szlachet-Stal Sendalscy – zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń do uboju drobiu, które trafiają nie tylko na polski rynek, ale także są eksportowane m.in. do Niemiec, Holandii, Litwy oraz Ukrainy. 

Do tego grona dołączył Sinoplex, polski producent niezawodnych rozwiązań w zakresie innowacyjnych technik grzewczych.

Masz pytania? Skontaktuj się Oferta uczestnictwa

Liderzy bezpieczeństwa

Kontrola pakowania to jeden z priorytetów przy produkcji żywności. O rozwiązania z tego zakresu zadba firma COMEF, która kolejny raz została wystawcą targów POLAGRA.

Do tego grona dołączył również WITT. Produkty tej firmy znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie gazy wykorzystywane są na skalę przemysłową, czyli także w przemyśle spożywczym i przemyśle napojów.

Przetwarzanie delikatnych surowców w przemyśle mięsnym, piekarniczym i cukierniczym wymaga warunków higienicznych na najwyższym poziomie. O te dba CRAMER, wyznacza standardy jakości higieniczne magazynowanie i transporcie żywności, w tym także ryb.

Global Food Hygiene to z kolei lider w dostawach jednorazowej Odzieży chroniącej głowę, ciało, rąk i nóg, a także artykuły foliowe, systemy dozowania i narzędzia rozbiorowe. Firma oferuje też usługę profesjonalnej analizy potrzeb i doradztwa w zakresie optymalizacji rozwiązań przyczyniających się do efektywności procesów realizowanych w przedsiębiorstwach spożywczych.

Masz pytania? Skontaktuj się Oferta uczestnictwa Galeria zdjęć POLAGRA 2022

Liderzy branży piekarniczej

Istniejąca na polskim rynku od 2003 r. firma Jackowski oferuje maszyny i piece piekarskie, które trafiają do cukierni oraz restauracji.

W tej branży działa IBIS, czyli firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych, wyposażająca tysiące piekarni w całej Polsce i jeden ze znaczących wystawców poprzednich targów POLAGRA.

Udział w targach POLAGRA 2023 potwierdziła też firma ChemaN. To producent wysokiej jakości odzieży dla gastronomii. Dzięki współpracy z szefami kuchni oraz właścicielami restauracji tworzy dla nich nowoczesne, modne kolekcje. Współpracuje także przy Kulinarnym Pucharze Polski, ubierając jego uczestników i jurorów.

Swoje stoisko będą miały również Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Mlekovita – firma, która przez ostatnie lata zdobyła kilkadziesiąt Złotych Medali Grupy MTP.

Do targów POLAGRA pozostało jeszcze kilka miesięcy. By jednak zapewnić swojej jak najlepsze miejsce w pawilonie, warto już teraz dołączyć do tego grona wystawców.

Masz pytania? Skontaktuj się Oferta uczestnictwa Ubiegłoroczni wystawcy