Organizator:

POLAGRA 2023. Znamy szczegóły najważniejszych targów branży spożywczej

Podziel się

Oto data targów POLAGRA 2023. Najważniejsze wydarzenie branży spożywczej i sektora HoReCa rozpocznie się 27 września i potrwa trzy dni.

Podobnie jak w ostatnich latach, na ekspozycję targów POLAGRA złożą się salony: FOOD, FOODTECH i HORECA. Cała branża spożywcza będzie mogła spotkać się w jednym miejscu i tym samym czasie.

POLAGRA trzyma się mocno

Edycja POLAGRA 2023 odbędzie się w dniach 27-29 września 2023 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi POLAGRA, które odbyły się w 2021  i 2022 udowodniły, że branża spożywcza i sektor HoReCa potrzebują spotkań na żywo. Trzydniowe wydarzenia przyciągnęły wystawców i zwiedzających z Polski i z zagranicy.

Doświadczenia z 2022 roku, rozmowy z wystawcami i zwiedzającymi skłoniły Grupę MTP do podjęcia wyzwania i organizacji wydarzenia o jeszcze większej skali. Oznacza to trzy dni rozmów, inspiracji, wymiany doświadczeń, a tym samym szansę na nawiązanie i podtrzymywania kontaktów biznesowych, promocję polskiej żywności, branży spożywczej i HoReCa.

POLAGRA: czego można się spodziewać?

Oprócz ekspozycji podzielonej na trzy salony, nie zabraknie paneli dyskusyjnych i debat dla przedstawicieli różnych sektorów szeroko rozumianej branży spożywczej i gastronomicznej. Zawsze były to – i zawsze pozostaną – integralne i bardzo ważne elementy targów POLAGRA. Pozwalają na wymianę doświadczeń i poznanie aktualnych problemów, barier i szans na jakie napotykają polskie i zagraniczne firmy i przedsiębiorstwa tego sektora.

Wśród nich nie może zabraknąć debat i szkoleń przeznaczonych m.in. dla polskich producentów z sektora spożywczego, przedstawicieli instytucji państwowych wspierających polski eksport produktów spożywczych, ekspertów z firm doradczych, agencji badawczych oraz przedstawicieli zagranicznych firm dystrybuujących żywność.

Sprawdź program wydarzeń Kup bilety Zostań wystawcą

Powracają także konkursu: Kulinarny Puchar Polski – najbardziej prestiżowy konkurs dla mistrzów kuchni oraz Master Baker, skierowany dla piekarzy i miłośników tego rzemiosła. W czasie trwania POLAGRY odbędą się też festiwal kawy, kącik herbaty.

27-29 września na uczestników czekają też dwa inne wydarzenia: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak i targi Smaki Regionów. Wszystkie znakomicie się uzupełniają i pozwalają kompleksowo spojrzeć na szanse i wyzwania stojące przez producentami i dystrybutorami żywności oraz gastronomami.

Sprawdź program wydarzeń Kup bilety Zostań wystawcą