Organizator:

POLAGRA rośnie w siłę

Podziel się

Trwają przygotowania do targów POLAGRA w Poznaniu. Sprzedane już ponad 3000 mkw. ekspozycji.

Targi POLAGRA to jedno z kluczowych wydarzeń dla branży spożywczo-gastronomicznej. Atutem targów jest różnorodność ekspozycji składającej się z trzech salonów FOOD, HORECA i FOODTECH, dzięki czemu wystawa pozwala zapoznać się nowymi propozycjami od producentów żywności, technologiami, które ułatwiają jej produkcję zgodną z trendami i wymogami sanitariami oraz z konceptami pozwalającymi na przetwarzanie wyrobów spożywczych w lokalach gastronomicznych. Wspólnym mianownikiem dla całej wystawy jest zatem smak oraz skoncentrowane wokół niego rozmowy i spotkania biznesowe.

Po miesiącu od odmrożenia branży targowej zostało sprzedane już 3000 mkw. ekspozycji. Udział w targach potwierdzili m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowa Rada Drobiarstwa, producenci wyrobów mleczarskich, w tym SM MLEKOWITA, OSM w Kole, OSM Końskie, Lazur - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych czy OSM Wart-Milk.

Do grona wystawców dołączyli także: firma METALBUD, która na powierzchni blisko 300 mkw. zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne dla przemysłu spożywczego oraz Witt-Polska, LUTZ Polska, MIL-TEK, DADAUX Polska, MINEBEA, INWESTPOL z ofertą maszyn dla przemysłu rybnego, KOLITH, VOLTAPACK i inni.

Zapraszamy do udziału w targach POLAGRA!

 

Do grona wystawców dołączyli m.in.: