Organizator:

POLAGRA z Patronatem Honorowym ministra

Podziel się

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął Patronatem Honorowym tegoroczne targi POLAGRA. To dobra wiadomość dla firm i instytucji, które współpracują z resortem.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi od lat obejmował Patronatem Honorowym targi POLAGRA. Nie inaczej jest w tym  roku. W piątek, 11 sierpnia, prezes Zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski, otrzymał oficjalne pismo w tej sprawie.

„Szanowny Panie Prezesie, w odpowiedzi na Pana wniosek o udzielenie patronatu, mam przyjemność poinformować o objęciu patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA, które odbędą się w dniach 27-29 września 2023 r. w Poznaniu. Gratuluję Panu podjętej inicjatywy i życzę powodzenia w jej realizacji” – brzmi oficjalna informacja przekazana przez biuro resortu.

Przedstawiciele resortu rolnictwa uczestniczyli w targach, uroczystym otwarciu i debatach. Odwiedzali także stoiska wystawców. W poprzednich latach MRiRW organizowało na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich galę Poznaj Dobrą Żywność.