Organizator:

Poznaj platformę BuyPoland

Podziel się

Platforma BuyPoland to nowe narzędzie pozwalające zagranicznym klientom dotrzeć do polskich producentów. O szczegółach tego projektu opowiedział wiceprezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski w najnowszym wydaniu Rzeczpospolitej.


- W sytuacji gospodarczej w czasie koronawirusa każde wiarygodne źródło wiedzy o polskim biznesie oraz każda forma budowania bezpośrednich, długofalowych relacji biznesowych są teraz na wagę złota – mówi w najnowszym artykule Rzeczpospolita Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP. Buy Poland to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. Katalog zawiera informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych. Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach, Buy Poland służy również publikacji najnowszych informacji i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu. 

– Grupa MTP od blisko stu lat tworzy różnego rodzaju narzędzia promocji polskiej gospodarki – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP. – Od lat najbardziej znane są targi, wydarzenia i konferencje, cały czas szukamy jednak nowych rozwiązań. Mamy zasoby, znamy zagraniczne rynki, mamy wypracowane od lat kontakty i relacje z przedsiębiorcami, jesteśmy rozpoznawalną marką. Postanowiliśmy to wykorzystać do stworzenia Buy Poland  które pomoże rozruszać polską gospodarkę w wielu sektorach po trudnym czasie pandemii i zastoju. BuyPoland.pl to miejsce, gdzie przyszli kupcy będą mogli dowiadywać się o potencjale eksportowym polskich firm opartym zarówno na ich własnych produktach, jak i wolnych mocach produkcyjnych.

Więcej informacji w najnowszym wydaniu Rzeczpospolitej ONLINE, jak i w wersji papierowej.

BuyPoland.pl