Organizator:

Rozwiązania CREAMER ułatwiają transport i magazynowanie żywności

Podziel się

CREAMER to wiodący producentów produktów z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku, służących do transportu i magazynowania. To także kolejny wystawca targów POLAGRA.

Grupa Craemer należy do wiodących producentów wytrzymałych produktów z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku, służących do transportu i magazynowania. Przedsiębiorstwo ma w tej dziedzinie ponad 50 lat doświadczenia. Oprócz wysokiej jakości palet do różnych zastosowań Craemer produkuje szeroką gamę pojemników magazynowych i transportowych — od skrzyń poprzez pojemniki okrągłe i wanny po skrzyniopalety. Wszystkie produkty firmy Craemer wykazują się wysoką jakością sprawdzoną w praktyce. Są wykonane ze starannie wyselekcjonowanego polietylenu, który spełnia nawet najbardziej rygorystyczne wymogi.

To rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone w 1912 roku jako firma zajmująca się obróbką metali. W 1958 roku uruchomiło nowy segment działalności — przetwórstwo tworzyw sztucznych. Od początku postawiło na formowanie wtryskowe wielkogabarytowych elementy.

W 1967 roku firma Craemer uzyskała patent na pierwszą na świecie paletę z tworzywa sztucznego formowaną jednoelementowo. Obecnie przedsiębiorstwo jest cenionym w skali globalnej specjalistą w dziedzinie formowania metali, obróbki tworzyw sztucznych i wytwarzania narzędzi. Grupa dysponuje czterema zakładami produkcyjnymi w Europie i ma globalną sieć partnerów oraz własne biura sprzedaży. W 2020 r. zatrudniała około 1000 osób i wygenerowała łączne przychody na poziomie 300 mln euro.

Więcej na: www.craemer.com

Dołącz do wystawców

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Daria Maciejewska
Daria Maciejewska
Sylwia Rogowicz
Sylwia Rogowicz