Organizator:

Trwają targi POLAGRA 2020

Podziel się

Dziś drugi dzień spotkań przedstawicieli sektora spożywczego i HoReCa.

Tegoroczna edycja wydarzenia intensywnie angażuje gości targowych w szkolenia i konferencje branżowe.

Dziś odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań, na które jeszcze przed targami zgłosiło się blisko 80 osób – szkolenie „Najnowsze trendy i obowiązki prawne w oznakowaniu żywności”.

W tym roku eksperci z kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr odpowiedzą m.in. na pytania czy przedsiębiorców czeka w najbliższym czasie kolejna rewolucja w zakresie etykietowania żywności i zaprezentują jakie niespodzianki dla branży spożywczej szykuje unijny oraz polski ustawodawca. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się także czy znakowanie produktów systemem „nutrii-score” stanie się obowiązkowe, czy pojęcia takie jak „virus-free”, „eko”, czy „wege” będzie można stosować dowolnie oraz za którymi trendami w oznakowaniu żywności warto dziś podążać.

Drugiego dnia targów odbędzie się także konferencja na temat najnowszych trendów i rozwiązań w zakresie opakowania żywności. Trwają nadal Eliminacje Krajowe WorldSkills 2020, Hotel Investors Meeting, warsztaty lodowo-cukiernicze, foodowe i kawowe oraz warsztaty kulinarne Business Restaurant Academy.

Zapraszamy do spotkań na stoiskach wystawców oraz udziału w szkoleniach i warsztatach.

Program wydarzeń