Organizator:

Tu znajdziesz rozwiązania dla gastronomii

Podziel się

PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. jest jednym z wiodących polskich producentów mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Sycowie na Dolnym Śląsku w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8 Wrocław–Warszawa.

PRO ASCOBLOC produkuje najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne. Zastosowane materiały i nowoczesna konstrukcja zapewniają długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie mebli i urządzeń, higienę oraz wysoką funkcjonalność.

PRO ASCOBLOC może pochwalić się jedną z najnowocześniejszych fabryk w Polsce. Park maszynowy oparty na urządzeniach najlepszych światowych marek, wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza oraz najwyższej jakości surowiec spełniają rosnące wymagania rynku i zapotrzebowanie klienta.

PRO ASCOBLOC jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy DEBAG oraz firmy AlexanderSolia na rynku polskim.

Marka z tradycjami

AlexanderSolia od ponad 15 lat łączy tradycyjne marki ze 100-letnią historią, łącząc Alexanderwerk i Solię Palmer pod jednym dachem. Produkowane są tutaj uniwersalne urządzenia kuchenne zarówno do profesjonalnej kuchni, jak i do celów przemysłowych. Celem firmy AlexanderSoila jest kontynuowanie i dalszy rozwój wysokiej jakości produkcji urządzeń kuchennych „Made in Germany”. Jako średniej wielkości firma z siedzibą główną w Remscheid, staliśmy się liderem na rynku uniwersalnych maszyn kuchennych i przetwórczych w Niemczech.

AlexandrSolia należy do silnej grupy, która może spełnić wszystkie Twoje życzenia.
Ze względu na przynależność do grupy firm obejmującej ascobloc Gastro-Gerätebau GmbH
i DEBAG Deutsche Backofenbau GmbH, AlexanderSolia jest w stanie oferować i dostarczać kompletne rozwiązania przetwórcze dla klientów pracujących w wymagających sektorach. „Dzięki temu ścisłemu partnerstwu łączymy kompetencje, wzmacniamy naszą sieć dystrybucji i generujemy wiele efektów synergii z korzyścią dla naszych klientów.

Nowości produktowe także na POLGRZE

M50 – wieloczynościowe urządzenie przetwórcze

Wieloczynnościowa maszyna przetwórcza M50 składa się z oddzielnego napędu i różnych końcówek do obróbki i przygotowywania artykułów spożywczych. Urządzenie jest idealne do zastosowania przy wydawaniu do ok.1000 posiłków dziennie. Obudowa maszyny jest wykonana z blachy ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4301. Dostęp do poszczególnych podzespołów i obsługa są łatwe i ergonomicznie. Ze względu na łatwość wymiany osprzętu, urządzenie można stosować zarówno do krojenia warzyw, rozdrabniania mięsa (tzw. „wilk do mięsa”), mieszania, ubijania i urabiania mas.

M50 idealne do:

  • krojenia,
  • wiórkowania,
  • przecierania,
  • krojenia w kostkę,
  • mieszania,
  • ubijania,
  • wyrabiania,
  • mielenia,
  • nacinania,
  • zmiękczania.

Szczególną cechą maszyny M50 jest układ zabezpieczający wnętrze głowicy przed niepowołanym dostępem podczas pracy urządzenia.