Organizator:

Więcej niż nagroda. Złoty Medal wypromuje twoją firmę

Podziel się

Kampanie kierowane do zwiedzających i wystawców, informacje w mediach, gale i konferencje, głosowanie konsumentów – to tylko część korzyści dla laureatów Złotych Medali przyznawanych wystawcom targów POLAGRA. Złoty Medal stanowi doskonałe narzędzie promocji każdego wystawcy.

Złoty Medal Grupy MTP to znacznie więcej niż nagroda. To wyróżnienie stanowiące element strategii promującej innowacje w branży spożywczej. Co roku do konkursu startuje niemal 500 produktów. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują te spełniające regulaminowe kryteria i uzyskujące pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. W osobnym konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów głosują również przedstawiciele branży spożywczej i konsumenci.

W 2021 r. aż 12 Złotych Medali odebrała Mlekovita. – W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów regularnie rozwijamy nasz asortyment, rozszerzając go o kolejne nowości – w tym wiele innowacyjnych produktów. Konsumenci są coraz bardziej świadomi i wymagający, dlatego musimy nadążać za aktualnymi trendami – mówił Dariusz Sapiński, prezes Zarządu Grupy Mlekovita.

Złoci medaliści, wystawcy targów POLAGRA, podczas których odbędzie się ceremonia wręczenia tych nagród,  otrzymują m.in. komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony Grupy MTP. Zgłoszenia produktów przyjmowane są do 15 sierpnia.

Zostań wystawcą Zapytaj o Złoty Medal