Organizator:

Zatrzymaj słodkie wspomnienia lata

Podziel się

Kandy to polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działa od 1985 roku i jest firmą rodzinną. Kandy zaprezentuje się 27-29 września, podczas targów POLAGRA.

Bogaty asortyment firmy Kandy obejmuje komponenty owocowe i kremowe. Są to: termostabilne nadzienia do ciast i ciastek, żele i glazury, galaretki pektynowe, owoce kandyzowane i inne. Opieramy się na prawie 40-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców.

Nadzienia dla cukiernictwa sprzedajemy pod marką Lauretta. To produkty wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Termostabilne nadzienia kremowe w smakach waniliowym, adwokat, czekolada i innych. Są stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, mają idealną konsystencję i wszechstronne zastosowanie. Podobną charakterystykę mają nadzienia owocowe gładkie lub z kawałkami (nawet 60% zawartości owoców w nadzieniu).

Do dekoracji wypieków i deserów, zabezpieczenie wierzchu produktów oraz ich nabłyszczenia, polecamy glazurę mirror Ascanio (neutralna i smakowe) oraz żele dekoracyjne (glazury na gorąco) marki Cristalli. Produkty te zdobyły 2. miejsce w konkursie na produkt targów Sweet Targi 2016 w kategorii Komponent. 

Atuty firmy to:

  • nowoczesne linie technologiczne
  • stale udoskonalany park maszyn
  • wyspecjalizowana kadra
  • certyfikowany system ISO 22000
  • certyfikat RSPO: używamy oleju palmowego ze zrównoważonych upraw

Informacje o nowościach produktowych

Propozycje dodatków do jesiennych wypieków: nadzienia Lauretta dynia 50% i owoce egzotyczne 50%.

Nowości od Kandy pomogą zatrzymać letnie wspomnienia  i smacznie wprowadzą w jesienną aurę.

Brzoskwinia, ananas, cytryna, pomarańcza – miks tych egotycznych owoców to baza nowego nadzienia Lauretta owoce egzotyczne 50%. Jak smakuje? Jest orzeźwiające, z wyczuwalnymi kawałkami owoców. Świetnie sprawdzi się do lekkich deserów, jako przełożenie do tortów, środek do rogalików czy wypieków z ciasta francuskiego. 50% procentowa zawartość owoców gwarantuje wysoką jakość produktu oraz wyrobu końcowego.

Kiedy już kubki smakowe zatęsknią za innymi, bardziej tradycyjnymi, jesiennymi propozycjami, polecamy nadzienie Lauretta dynia 50%. Gęsta i aromatyczna konsystencja doskonale komponuje się z ciastem drożdżowym, jako dodatek do babeczek i muffinek lub tart.

Informacje o promocjach i rabatach

Dla klientów przygotowaliśmy promocję nowych nadzień Lauretta z kawałkami owoców. Nadzienia Lauretta dynia 50% i owoce egzotyczne 50% w promocii 5+1. Przy pięciu zakupionych wiadrach - jedno gratis.