Organizator:

Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo

Podziel się

Pokazy mistrzów, rozmowy i degustacje wysokiej jakości wypieków - Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo odbędzie się podczas targów Polagra 2023. To kolejne edycja wydarzenia, podczas którego mistrzowie dzielą się wiedzą, edukują i zarażają pasją do piekarstwa.

Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo szczególnie skierowane jest do osób związanych z branżą piekarską, takich jak profesjonalni piekarze, cukiernicy oraz uczniowie szkół zawodowych, specjalizujący się w piekarstwie i cukiernictwie.

Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo edycja 2022

Zdjęcie: Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo, edycja 2022

Główną atrakcją Forum Piekarskiego - Zdrowe Pieczywo będzie specjalnie przygotowana strefa piekarska, zlokalizowana na terenie targów POLAGRA. W tym miejscu odbędą się przede wszystkim pokazy mistrzów piekarnictwa, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, okraszone wysokiej jakości wyrobami piekarskimi. Prezentacje rzemiosła zostaną wzbogacone o informacje na temat właściwego doboru składników, technologii oraz roli pieczywa w zdrowej diecie. Organizatorzy podkreślają, że ich celem jest przekazanie wiedzy nie tylko między zawodowcami, ale przede wszystkim umożliwienie uczniom szkół zawodowych i techników podniesienia swoich kwalifikacji w zawodzie piekarza.

Kup bilet Mapa ekspozycji

Kombinacja wiedzy przekazanej podczas wykładów i pysznych wypieków, które powstają podczas Forum, na pewno wzbudzi apetyt na polskie, pełnowartościowe pieczywo u wszystkich uczestników Targów, pomoże podnieść świadomość konsumentów i obalić mity związane z pieczywem.

Organizatorami Forum Piekarskiego - Zdrowe Pieczywo są Wielkopolskie Koło Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Cech Cukierników i Piekarzy.