Organizator:

Pizza Hut szuka franczyzobiorców. W planach nawet kilkanaście nowych lokali rocznie

Podziel się

W kolejnych latach sieć restauracji Pizza Hut ma się powiększać w Polsce nawet o kilkanaście nowych lokali rocznie. Właściciel tej marki, Grupa AmRest, chce otwierać je głównie w średnich miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Nie wyklucza też współpracy z partnerami z mniejszych ośrodków.

– Szukamy osób, które są zainteresowane swoją kolejną inwestycją. Potrzeba nam doświadczonych menedżerów i biznesmenów, którzy dysponują też odpowiednimi środkami finansowymi na uruchomienie i pierwsze miesiące działalności – mówi Kacper Szczepański z Grupy AmRest.

Grupa AmRest i Pizza Hut planują skupić się na miejscowościach powyżej 50 tys. mieszkańców. Jak przekazują przedstawiciele AmRest, nie rozmawiają już z partnerami, którzy chcą otwierać restauracje w mniejszych ośrodkach miejskich. – Ich potencjał rośnie, co oznacza że w kolejnych latach pula możliwości otwierania kolejnych restauracji będzie niewyczerpana – mówi agencji Newseria Biznes Kacper Szczepański z Grupy AmRest, kierownik ds. rozwoju franczyzy Pizza Hut w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Pizza Hut działa w Polsce od 30 lat temu. Była pierwszą marką, którą Grupa AmRest otworzyła na naszym rynku. Aktualnie liczy ponad 150 restauracji własnych i 15 franczyzowych.

Przedstawiciele Grupy AmRest uważają, że franczyzowy potencjał Pizzy Hut to nawet setka restauracji działających w Polsce w tym modelu.

Źródło: newseria.pl

Franczyza na POLAGRZE

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Daria Maciejewska
Daria Maciejewska